הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | לזכרם: הפועל מצדיעה לנופלים

לזכרם: הפועל מצדיעה לנופלים

רגע לפני המשחק מול מכבי, המועדון קיים טקס מיוחד במעמד המשפחות השכולות לזכרם של אוהדי הפועל שנפלו ב-7.10 ובמלחמה

16/02/2024  | קהילה
ב-7.10 החיים של כולנו התהפכו מן הקצה אל הקצה. האסון שפקד את המדינה, השפיע על כל בית בישראל, ומשאיר את החותם שלו עד היום. מאז, אנחנו מתבשרים על בשורות קשות ועל חיילים רבים שנופלים בקרב ההגנה על המולדת. בין הנרצחים באסון והנופלים במלחמה שבאה אחריו, היו רבים אוהדי הפועל. כאלו שהיו רגילים להתווכח על ההחתמה הבאה, להגיע עם החברים כדי לאכול נקניקייה לפני המשחק, לעודד, להתעצבן ולשמוח מכל סל ומהלך חיובי של הפועל. כאלו שעשו את זה עד ה-7.10, ולא יעשו את זה עוד.

17 משפחות. והכאב, אין לו סוף.

הפועל, כמועדון שהוא הרבה יותר מקבוצת כדורסל, אלא קהילה ומשפחה של ממש, בחר לקיים טקס מיוחד לזכרם של כל הנופלים בבמה גדולה ומכובדת, נגד מכבי תל אביב בארנה מול אלפים רבים של אוהדים אדומים. את הטקס, במעמד המשפחות השכולות, הנחה מאור שוויצר, שחקן מוערך ואוהד הפועל מושבע, שפתח ואמר: "התכנסנו כאן היום כדי לעמוד לצד שבע-עשרה המשפחות שהצטרפו למעגל השכול ולומר להם בקול חד וברור: אתם לא לבד! הפועל תמיד תהיה כאן לצדכם, תומכת, מחבקת". לאחר מכן, הקריא מאור את שמות החללים והנופלים, מבלי שתישאר בארנה עין אחת יבשה: יגאל אילוז, ברק בן ואליד, תומר ברק, אביב ברעם, נפתלי גורדון, רועי דאוי, איתן דישון, שילה הר-אבן, בן זוסמן, רועי יוחאי יוסף-מרדכי, עדי לאון, רועי נהרי, אמיר נעים, שחר פרידמן, דוד קרול, אריאל רייך ואלעד ששון.

רונן נהרי, אביו של סרן רועי נהרי ז"ל

בשם המשפחות השכולות, עלה לדבר רונן נהרי, אביו של סרן רועי נהרי ז"ל שנפל ב-7.10 והיה אוהד הפועל מושבע. "אני מדבר בשמן של המשפחות השכולות, שמה שמאחד אותנו לצד הכאב הגדול - הוא האהבה להפועל ירושלים" אמר רונן. "רק לא מזמן הבנים שלנו עמדו פה באדום, עודדו והתרגשו. היום אנחנו אומרים לכם אוהדים יקרים - הפועל ירושלים היא משפחה של ממש! אנחנו עומדים ואומרים פה, תודה לך הפועל!" המשיך רונן, כשהוא פונה לאלפי האוהדים הפרושים ביציעי הארנה. נהרי המשיך ורצה לנצל את הבמה כדי לשלוח מסר של אחדות: "בשבעה באוקטובר הרוצחים המתועבים לא רצחו אוהדי הפועל אדומים, הם רצחו יהודים, ישראלים. על בסיס רוח המועדון שלנו - ראוי לשלוח פה מסר של אחדות ואהבה. כולם בנינו!"

משפחת הפועל אומרת למשפחות השכולות: לעולם לא תצעדו לבד!

נזכור את כולם, תמיד
צפו: ערב קליעה גדול למחזיקת הגביע

צפו: ערב קליעה גדול למחזיקת הגביע

22/04/2024
קאמבק נוסף להפועל בדרך למקום הרביעי

קאמבק נוסף להפועל בדרך למקום הרביעי

21/04/2024
הערב: חולון מארחת את הפועל

הערב: חולון מארחת את הפועל

21/04/2024