הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | ליוואי בהפועל לשנתיים נוספות

ליוואי בהפועל לשנתיים נוספות

ליוואי רנדולף מאריך חוזה בהפועל לשנתיים נוספות עד סוף עונת 2025

18/06/2023  | חדשות
ממשיכים לשמור על השלד!
 
הפועל ״בנק יהב״ ירושלים שמחה להודיע על הארכת חוזהו של הפורוורד ליוואי רנדולף בשנתיים נוספות, עד סוף עונת 2025. בכך ישלים ליוואי שלוש שנים בקבוצה - המשך טבעי לחיבור החזק שנוצר בין השחקן לעיר, למועדון ולאוהדים.
 
"כשהחלטתי לראשונה להגיע להפועל, לא ידעתי למה לצפות״, אמר רנדולף לאחר החתימה, ״ידעתי שיש כאן מאמן שמאוד מאמין בי וינסה להוציא ממני את המיטב בכל יום, ושהוא מכוון הכי גבוה שאפשר. תוסיפו את זה להיסטוריה של המועדון ולבסיס האוהדים הנהדר, ומייד ידעתי שקיבלתי את ההחלטה הנכונה. העונה התחילה עם הרבה קשיים אבל ככל שהזמן עבר היא הפכה לעונה בלתי נשכחת. אנחנו זוכרים שלא עמדנו בכל המטרות שהצבנו לעצמנו, וזו הסיבה שאני מגיע לעונה הבאה עם תחושה של חשבון פתוח. אני ממשיך במקום שהפך להיות הבית שלי, עם ההזדמנות לשחק לעיני אחד הקהלים הכי טובים שחוויתי. אני אתן הכל כדי שנמשיך לזכות בתארים באדום-שחור. יאללה!״.
 
המאמן אלכסנדר דז'יקיץ' אמר: "ליוואי מסמל את מי שאנחנו ואת מי שאנחנו רוצים להיות. יש בו את כל מה שאנחנו מחפשים - האהבה, האנרגיות, העבודה הקשה, המוכנות להקריב למען הקבוצה. אנחנו מאוד שמחים שהוא נשאר איתנו ושנמשיך לעבוד ביחד".
 
המנהל הספורטיבי יונתן אלון הוסיף: ״??אני מאוד שמח שליוואי ממשיך איתנו. מדובר בשחקן שעוזר לנו בהרבה דרכים על המגרש ובהרבה יותר דברים מחוץ למגרש. הוא מנהיג, החיבור שלו עם האוהדים והעיר משמח את כולנו ואנחנו שמחים להתפתח יחד איתו״.
 
הפועל חוזרת מעפולה עם הפסד

הפועל חוזרת מעפולה עם הפסד

07/12/2023
הערב: הפועל משחקת מול הפועל עפולה

הערב: הפועל משחקת מול הפועל עפולה

07/12/2023
הפועל מפסידה לעירוני רמת גן בפתיחת הליגה

הפועל מפסידה לעירוני רמת גן בפתיחת הליגה

05/12/2023