הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | מכירת המנויים יצאה לדרך!

מכירת המנויים יצאה לדרך!

המחירים, מה כולל המנוי, הטבות, ועוד. כל הפרטים על המנויים לעונת 2024/25

03/07/2024  | 12:00  | הודעת מועדון

אוהדים ואוהדות, אנו שמחים ונרגשים לפתוח במכירת המנויים לעונת 2024-2025. לנוחיותכם עיקר תקנון המכירה לעונה הקרובה.

 

החל מהיום, המכירה זמינה עבור:

 1. מנוי מחדש - מנוי במחיר המיועד לאוהדים שהיו מנויים בעונה החולפת (2023/24). אוהדים אלו זכאים לחדש את המנוי שלהם במחיר המוזל ביותר. מחיר המחדש הינו נגזרת של עלות המנוי בעונה החולפת והוא אינדיבידואלי לכל מנוי. כמו כן, מחיר המחדש מגלם בתוכו את 5% ההנחה כחלק ממתווה הפיצויים של העונה שעברה.

 2. מנוי משדרג - מנויים מהעונה החולפת אשר מעוניינים לשדרג את מקום מושבם בארנה, זכאים כעת לעשות זאת בהנחה משמעותית לעומת המחיר הרגיל של המקום המשודרג אליו המנויים מעוניינים לעבור. מחיר המשדרג תקף לאורך כל עונת מכירת המנויים. ניתן לקבל את הנחה זו בשדרוג מנוי עד לתאריך ה-1.9. 

 3. מנוי חדש - מחיר למנויים חדשים אשר לא היו מנויים בעונה החולפת. אוהדים אלו זכאים להנחה של 10%, בהכנסת ואוצ'ר/קוד קופון NewlyRed בתהליך הרכישה, עד לתאריך ה-1.8.
   

אופן רכישת המנויים יתבצע בשלוש פעימות: 

 1. פעימה ראשונה: חידוש מנויים ומכירת מנויים חדשים על בסיס מקום פנוי, כאשר מחיר המחדש פעיל ומקומות הישיבה של המנויים משוריינים עד לתאריך ה-16.8. ניתן להיכנס לאתר ולבצע את החידוש או להיעזר בנציג.

 1. פעימה שנייה: תקופה בה מכירת המנויים החדשים נמשכת, מקומות המנויים נשמרים גם כן, אך מחיר המחדש המיוחד אינו תקף עוד, ומתעדכן למחיר מלא. פעימה זו תסתיים ב-23.8.

 1. פעימה שלישית: מקומות המנויים שנשמרו וטרם חודשו משתחררים למכירה כללית ומכירת המנויים החדשים נמשכת.

 

האותיות הקטנות, בגדול:

 1. מנוי אשר מעוניין לרכוש מנויים נוספים רשאי לעשות זאת במחיר מותאם פעימה: מנוי במחיר מחדש בתקופה הראשונה או מחיר מלא החל מהפעימה השניה.

 2. יציע עמידה - גוש מעודד בו מתנהל עידוד רציף לאורך כל שלבי המשחק עם תופים ודגלים באוויר - אולם 1 (F)

 3. יציע 12 - עמידה חלקי. במשחקי שיא יש לקחת בחשבון שמדובר ביציע עמידה על מלא. 

 4. מנויי ילדים: ילדים (מגיל 3 עד גיל 18) יוכלו לרכוש מנויים עצמאיים לאזורים D ו-F. לשאר האזורים בארנה תתאפשר מכירת מנויי ילדים לצד מנוי מבוגר בלבד. ילדים עד גיל 3 רשאים להיכנס למשחקים אשר מנוהלים ע״י הפועל ירושלים ללא עלות. אנו ממליצים לבדוק את היצע המקומות לילדים ביציעים נוספים.  לגיל הרך מומלץ להצטייד באטמי אוזניים/אטמים.

 5. הפועל ירושלים שומרת לעצמה את הזכות לצאת במבצעי מנויים בכל רגע נתון, ולא תינתן אפשרות להצטרף למבצע באופן רטרואקטיבי לאחר הרכישה. 

 6. שימו לב: מנויי הפלסטיק הפיזיים מעונות קודמות לא יעבדו יותר העונה. 

 

מה כלול במנוי? 

לנוכח אי הוודאות בנוגע לאירוח המשחקים באירופה, הוחלט כי בשלב זה המנוי יכלול את משחקי הבית בליגת העל הישראלית בלבד (ליגת ווינר-סל), ועל כן הוזלנו את מחירי המנויים בהתאם.* אנו עושים מאמצים רבים על מנת להחזיר את המשחקים לישראל, אם וכאשר המאמצים יישאו פרי, נוציא הודעה מסודרת בנושא (ומנויים לליגת ווינר-סל יזכו להנחה משמעותית ושריון מקומות למשחקים אלו.) כמו בכל עונה, המנוי יכלול את כל משחקי הבית בליגה המקומית עד שלב רבע גמר הפלייאוף (כולל). שלבי חצי הגמר והלאה אינם כלולים במנוי. 
* למעט בחבילות הבסיס אשר מוזלות מבעוד מועד למקסימום האפשרי


מה לא כלול במנוי? 

 1. משחקי גביע ווינר וטורנירי קדם עונה

 2. משחקי גביע המדינה

 3. משחקי חצי גמר הפלייאוף והלאה

 4. משחקי חוץ של הקבוצה 

ככל שניתן, אנו נעניק הטבות למנויי הפועל למשחקים אלו ברכישת הכרטיסים, כגון קדימות לרכישה, הטבות במחירים, הקצאות שונות, ושריון מקומות. 


הרשמה למערכת מנויים וכרטיסים:

אנו שמחים לבשר כי השתדרגנו משמעותית והשקנו מערכת מנויים וכרטיסים חדשה. המערכת המשודרגת מאפשרת לכם ולנו להיות יעילים ומהירים הרבה יותר במהלך רכישה. חשוב לציין כי המערכת החדשה מחייבת הזדהות של כל בעל כרטיס/מנוי. על מנת להירשם למערכת החדשה, יש להצטייד בכתובת דוא״ל מעודכנת וייחודית עבור כל אוהד. כמו כן תזדקקו למספר הלקוח הקיים ששימש אתכם במערכת הקודמת על מנת לשמר את היסטוריית הרכישות שלכם.
 

למה אני צריך להרשם?

המערכת החדשה מהווה את הבסיס לאזור האישי שיושק בהמשך הדרך, שבו יתאפשר לכם לצבור נקודות ולבצע מגוון רחב של פעולות כגון רכישת כרטיסים ומרצ'נדייז, אוכל, וקניות בבתי עסק שותפים. 

ולכן, על מנת להתייחס לצרכים האישיים של כל אחד מכם, אנחנו צריכים להכיר אתכם ולהבין מה חשוב לכם. הדרך לעשות זאת היא באמצעות זיהוי אל מול מערכות המידע, כך נוכל לוודא שאתם מקבלים את המבצעים המתאימים לכם ביותר ויחס יותר אישי לצרכי שיפור החוויה שלכם החל מרכישת כרטיסים, דרך הגעה לארנה, וצפייה במשחק עצמו. 

שימו לב: אתם הורים לילדים מנויים? עליכם לפתוח יוזר גם למנוי הצעיר.


יודעים את מספר הלקוח שלכם? הירשמו במערכת החדשה

לא זוכרים את מספר הלקוח שלכם? להלן מדריך מפורט כיצד למצוא אותו

 

הטבות לקבוצות אוהדים זכאיות

הפועל גאה להשיק, לראשונה, מסלול הטבות מיוחד למגוון קבוצות זכאיות: אזרחים ותיקים, חיילים בסדיר ובמילואים, בני/בנות שירות, ילדים וסטודנטים. על מנת להנות מההטבה אנא פנו לנציג מוקד שירות האוהדים בווטסאפ או בטלפון 9675*. ניתן לקבל את ההטבה עד לתאריך ה-15.9. 

 

מנוי חכם 

גם בעונה הקרובה ניתן להיכנס לארנה בצורה מהירה ויעילה בעזרת המנוי החכם שלכם. הכניסה באמצעות המנוי החכם תתאפשר על ידי שימוש באפליקציה של הפועל, כמו גם בארנקים הדיגיטליים שלכם: Google wallet ו-Apple Pay.

 

מנויי מחלקת נוער:

ילדכם מתאמן באחת מקבוצות מחלקת הנוער של הפועל ירושלים? 

מצוין! אנא התקשרו למחלקה, הסדירו תשלום על מנויי משפחת מחלקת הנוער, וצרו קשר באמצעות הוואטסאפ אנחנו מקבלים רשימות מסודרות מהמחלקה, ונעזור לכם לקבל את המנויים שלכם לקראת פתיחת העונה. 

גם השנה, ניתן לקנות מנוי מלווה לבן משפחה מדרגה ראשונה של הילד המתאמן במחיר מוזל במיוחד. לפרטים ורכישה אנא צרו איתנו קשר.

למדריך המלא למערכת הכרטיסים החדשה לחצו כאן

 

יאללה הפועל!

 

*הכתבה מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ופונה לכל המינים.
 

 
ג׳רמי מורגן חתם בהפועל!

ג׳רמי מורגן חתם בהפועל!

21/07/2024
הצביעו: סל העונה של יובל זוסמן

הצביעו: סל העונה של יובל זוסמן

16/07/2024
הפועל ביורוקאפ: המדריך המלא

הפועל ביורוקאפ: המדריך המלא

11/07/2024