הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | הבית משתדרג: השיפוץ המקיף בפיס ארנה

הבית משתדרג: השיפוץ המקיף בפיס ארנה

מערכת סאונד חדישה, קובייה מרכזית ייחודית, רשת Wi-Fi מהירה ופרקט סטנדרט אירופאי גבוה: עבודות התשתית המקיפות באולם הביתי של הפועל

13/03/2024  | מגזין
ב-2014, עם פתיחתו, הפך הפיס ארנה שבירושלים לבית החדש של הפועל, במה שסימן את תחילת העידן החדש של המועדון. כעת, עשור לפתיחתו, עיריית ירושלים ומפעל הפיס בעזרת חברת "אריאל" החלו בעבודות שדרוג ושיפוץ נרחבות באולם הביתי של האדומים.

במסגרת העבודות, בימים האחרונים הוחלף הפרקט הקיים במשטח פרקט חדיש ומתקדם בסטדנרט אירופאי גבוה. הפרקט מותקן כיום במספר היכלי ספורט גדולים באירופה והוא קל ונוח לפירוק ולהרכבה מחדש. בנוסף, החלה התקנה של לוחות אקוסטיים ומערכת סאונד חדשנית במתחם זירת האולם, שצפויים לשדרג משמעותית את חווית השמע של האוהדים במשחקים.

עוד במסגרת השיפוצים, קוביית הלד הנמצאת במרכזו של ההיכל, תוחלף לקובייה חדישה ומודרנית בשטח כולל של כ-180 מ"ר. כמו כן, מסכי הלד המותקנים בהיפף הזירה ובאולמות הכניסה יוחלפו גם הם ותותקן מערכת הגברה ייחודית. בימים אלו, מטופלת סוגיית הרשת האינטרנטית בדגש על התקנת תשתית Wi-Fi חדישה במהירות גבוהה שתאפשר לקהל האוהדים לגלוש, לצלם ולהעביר תמונות וסרטונים במהירות וביעילות.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון אמר: "שדרוג היכל הפיס ארנה הוא חלק נוסף בהשקעה העירונית הכבירה בספורט ההישגי בבירה. ההיכל ימשיך להוביל אירועי ספורט ישראלים ובינלאומיים כאחד. גם בשנים הבאות אנחנו צפויים להשקיע במתקני הספורט בעיר, יש למה לצפות". מנכ"ל חברת אריאל, אורי מנחם, הוסיף: "ההיכל החדיש, הגדול והמתקדם בארץ עושה קפיצת מדרגה נוספת בביצוע שדרוגים והתאמות שהופכים אותו לאחד המתקנים הטובים באירופה. מדובר בעבודות שדרוג מושקעות המבוצעות בהתאמה לטכנולוגיה מתקדמת ולשיפור חווית הצפייה לכלל הפעילות המתקיימת בהיכל".

הארנה כידוע היא היכל הספורט הגדול בישראל שמכיל למעלה מ-11,000 מקומות ישיבה. ההיכל, מלבד היותו האולם הביתי של הפועל, מארח תחרויות ספורט בינלאומיות רבות, הופעות מוזיקה ותרבות רבים ועוד. האולם משתרע על פני שטח כולל של 47 אלף מ"ר וכולל 6 מפלסים, 12 יציעים ו-16 תאי צפייה. כעת, החוויה בו צפויה לעבור שדרוג משמעותי עבור אוהדי הפועל 
צפו: ערב קליעה גדול למחזיקת הגביע

צפו: ערב קליעה גדול למחזיקת הגביע

22/04/2024
קאמבק נוסף להפועל בדרך למקום הרביעי

קאמבק נוסף להפועל בדרך למקום הרביעי

21/04/2024
הערב: חולון מארחת את הפועל

הערב: חולון מארחת את הפועל

21/04/2024