הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | המנוי החכם של הפועל מגיע לארנק הדיגיטלי שלכם!

המנוי החכם של הפועל מגיע לארנק הדיגיטלי שלכם!

כל מה שרציתם לדעת על המנוי החכם, כרטיס הכניסה שלכם לארנה. לראשונה: בנוסף לאפליקציה של הפועל, ניתן לגשת למנוי דרך הארנק הדיגיטלי, בקלות ובמהירות

01/02/2024  | הודעת מועדון
היכנסו לארנה, בקלות ובמהירות!

השנה, הכניסה לארנה מתבצעת בצורה דיגיטלית וחדשנית. כל שאתם צריכים, הוא להוריד את האפליקציה הרשמית של הפועל מחנות האפליקציות. לאחר מכן, בתפריט העליון באפליקציה, בצד שמאל למעלה, תופיע לכם הקטגוריה "מנוי חכם" - זהו כרטיס הכניסה שלכם לארנה!

שימו לב: כרטיס הכניסה שלכם לארנה הוא קבוע לכל אורך העונה, ולכן יש להימנע מלהעביר צילום שלו.

קישור להורדת האפליקציה בגוגל פליי
קישור להורדת האפליקציה באפל סטור


כל שעליכם לעשות הוא להקליד את פרטי תיק הלקוח שלכם, מספר לקוח + סיסמה, ולהיכנס לאזור האישי שלכם. באזור האישי תמצאו את כל המנויים שרשומים על שמכם. בנוסף, תוכלו לשמור את המנוי שלכם בארנק הדיגיטלי שלכם ולהיכנס דרכו לכל משחק בית, בקלות ובמהירות. הגעתם לארנה? פתחו את הברקוד, הניחו אותו על הסורק, וכנסו כדי לעודד את הפועל!

האופציה למנוי חכם אינה מחליפה את האופציה לבצע הדפסה ביתית לכרטיס לפני כל משחק, כדי להיכנס למשחק או כדי להעביר את הכרטיס שיגיע במקומכם. ההדפסה החוזרת מתבצעת דרך האזור האישי באתר הכרטיסים ודרך המחשב בלבד: לחצו לסרטון הדרכה. הדפסה חוזרת, תבטל את הכניסה באמצעות המנוי ותאפשר כניסה רק באמצעות הכרטיס שנשלח למייל.

שימו לב: מנויי העונה שעברה, שלא החליפו בעלים, מקום או תעריף, ושמרו את מנוי הפלסטיק שלהם, יוכלו להיכנס בעזרתו לארנה, בנוסף לאופציית הכניסה דרך האפליקציה והמנוי החכם.

לא יודעים מה פרטי ההתחברות שלכם? נתקלתם בבעיה? פנו למוקד האוהדים בוואטסאפ: https://bit.ly/HapoelTalk או בהודעה למספר 050-4777032

לסרטון ההדרכה המלא:

טקס הקהילה: מור חיו

טקס הקהילה: מור חיו

02/03/2024
הפועל חוגגת ספורט נשים

הפועל חוגגת ספורט נשים

02/03/2024
הפועל מנצחת את קריית אתא

הפועל מנצחת את קריית אתא

02/03/2024