הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | הפועל חתמה על שת״פ עם חוף השרון

הפועל חתמה על שת״פ עם חוף השרון

במוקד שיתוף הפעולה: חיבור עם מחלקת הנוער של לב חוף השרון ובניית תוכנית פיתוח משותפת שמטרתה לגדל שחקנים שישחקו בעתיד במדי הפועל

09/07/2024  | 15:00  | חדשות

הפועל ״בנק יהב״ ירושלים ממשיכה ליישם את התוכנית האסטרטגית ארוכת הטווח בתחום פיתוח שחקנים והצמחת כשרונות צעירים וחתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם הפועל לב חוף השרון. במוקד שיתוף הפעולה: חיבור בין מחלקת הנוער של לב חוף השרון לבין הפועל ירושלים, ובניית תוכנית פיתוח משותפת שמטרתה לגדל שחקנים שישחקו בעתיד במדי הפועל. שיתוף פעולה זה מצטרף לחיבור הקיים בין הפועל לא.ס רמת השרון.

 

הפועל לב חוף השרון הוא מועדון בצמיחה, עם מאגר של כ-1,000 שחקנים בגילאי בית הספר לכדורסל ובגילאי הנוער, שהתברך באנשי מקצוע מהטובים שיש לכדורסל הישראלי להציע: רועי חגאי הוא המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, ולצידו אבי בן שימול וניצן חנוכי בצוות האימון והפיתוח של מחלקת הנוער ושל קבוצת הבוגרים בליגה הארצית. 

 

המנהל המקצועי של הפועל דן שמיר אמר לאחר חתימת ההסכם: ״אנחנו שמחים לחבור למועדון שנמצא בתנופת צמיחה נהדרת בראשותם של רועי, אבי וניצן. המטרה העיקרית שלנו היא ליצור מסלול פיתוח ייחודי שיתווה דרך לשחקנים צעירים החל ממחלקות הנוער, דרך הליגות הנמוכות ובתקווה להגיע עד לרמה ולאיכות שהפועל ירושלים מחפשת. החיבור הזה מאפשר לנו להמשיך לבסס את עצמנו כמועדון שמעוניין להיות כתובת ובית חם לכשרונות מאזור השרון והמרכז לצד הרצון שלנו להדק את הקשרים על מחלקת הנוער של הפועל ירושלים ולגדל שחקנים ירושלמים שיתאימו לרמה ולצרכים״.

 

המנהל המקצועי של לב חוף השרון רועי חגאי אמר: ״ברצוני להודות למתן אדלסון, לגל מקל, לדן שמיר ולהפועל ירושלים על הזכות לעבוד בשיתוף פעולה עם מועדון בסדר גודל מהטופ האירופי. מטרת העל שלנו היא לתת לספורטאים את הכלים הנכונים ביותר כדי למצות את הפוטנציאל שלהם. שיתוף הפעולה ייתן אופק לשחקני לב-חוף השרון כדי להגשים את עצמם ולהגיע הכי רחוק שאפשר. כולנו מתרגשים ומלאי תשוקה לצאת לדרך המיוחדת הזאת״.

 
ג׳רמי מורגן חתם בהפועל!

ג׳רמי מורגן חתם בהפועל!

21/07/2024
הצביעו: סל העונה של יובל זוסמן

הצביעו: סל העונה של יובל זוסמן

16/07/2024
הפועל ביורוקאפ: המדריך המלא

הפועל ביורוקאפ: המדריך המלא

11/07/2024