הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | הפועל החתימה את ג׳סטין סמית׳ לשנתיים

הפועל החתימה את ג׳סטין סמית׳ לשנתיים

אחד ממצטייני העונה שעברה מצטרף לשורות מחזיקת הגביע. סמית׳: ״אני שמח שהקהל האדום יהיה מעכשיו בצד שלי״

04/07/2024  | 09:55  | וולקאם

הפועל ״בנק יהב״ ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של הפורוורד/סנטר ג׳סטין סמית׳ (25, 2.01) לשנתיים הבאות. ג׳סטין מצטרף לאוסטין וויילי, נועם דוברת, ספידי סמית, קאדין קרינגטון, יובל זוסמן, אור קורנליוס, נמרוד לוי, כריס ג׳ונסון וגבי צאצאשווילי החתומים בקבוצה.

 

סמית׳ השלים 3 שנים במכללת אינדיאנה לפני שסיים את לימודיו בעונה מוצלחת במדי ארקנסו, עם ממוצעים של 13.6 נק׳ לצד 7.2 ריב׳ בשנת הסניור שלו. לאחר מכן המשיך לשנתיים בליגת הפיתוח של ה-NBA, בקבוצות הפיתוח של טורונטו ושל פילדלפיה. הפועל חולון היתה התחנה הראשונה שלו באירופה, וכולנו זוכרים את היכולת המרשימה שלו שזיכתה אותו בבחירה לחמישייה השנייה של העונה עם ממוצעים מצוינים של 16.2 נק׳, 6.5 ריב׳, 1.5 חט׳ ומדד של 18.3 בממוצע.

 

״המשחקים נגד הפועל תמיד היו חמים״, אמר ג׳סטין לאחר החתימה, ״אני שמח מאוד שמעתה והלאה הקהל האדום יהיה בצד שלי. אני נרגש מאוד לקראת העונה החדשה ומצפה לשתף פעולה עם בסיס שחקנים מצוין שהיה מאתגר מאוד לשחק נגדו. תהיה לנו קבוצה מצוינת ואני מקווה להביא את מה שכולם כבר הספיקו לראות ממני - והרבה יותר. יאללה הפועל!״

 

מאמן הקבוצה יונתן אלון אמר: ״מה שג׳סטין הראה בעונה שעברה היה רק טעימה קטנה ממה שהוא מסוגל לעשות. הוא יוסיף לנו מימד של אתלטיות ואקספלוסיביות שחיפשנו לקו הקדמי לצד אינטילגנציית משחק ואפסייד משמעותי לשנים הבאות, ואני בטוח שהוא ישתלב היטב עם התלכיד שאנחנו בונים״.

ג׳רמי מורגן חתם בהפועל!

ג׳רמי מורגן חתם בהפועל!

21/07/2024
הצביעו: סל העונה של יובל זוסמן

הצביעו: סל העונה של יובל זוסמן

16/07/2024
הפועל ביורוקאפ: המדריך המלא

הפועל ביורוקאפ: המדריך המלא

11/07/2024