הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | הפועל התארחה אצל ראש העיר

הפועל התארחה אצל ראש העיר

21/05/2024  | מגזין
ראש העיר ירושלים משה ליאון אירח היום (ג׳) בלשכתו את אנשי מועדון הכדורסל הפועל 'בנק יהב' ירושלים, כדי לברך אותם אישית על זכייתם, זו השנה השנייה ברציפות בגביע המדינה והשמינית בתולדות המועדון. במפגש אליו הגיעו בעלי המועדון מתן אדלסון וגל מקל, הנהלת המועדון, הצוות המקצועי והשחקנים, שמע ראש העיר מהם על החוויה הגדולה במשחק הגמר, על ההתרגשות מההצלחה להגן על התואר בו אחזו, האהבה שמרעיפים עליהם האוהדים והאמונה שלהם כי בתום העונה הם יוכתרו לאלופי המדינה. 

מתן אדלסון, בעלי הפועל 'בנק יהב' ירושלים הודה לראש העיר משה ליאון על האירוח, על הכתף התומכת שמעניקה עיריית ירושלים בראשותו למועדון וחתם את דבריו באמון שלו כי המועדון האדום ימשיך להביא הישגים רבים לירושלים ולקהל האוהדים." 


ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "הבאתם כבוד אדיר ושמחה רבה לירושלים, הוכחתם שוב את היותכם נכס צאן ברזל לענפי התרבות והספורט בעיר. אני רואה את ההתרגשות מהזכייה השנייה ברציפות בגביע המדינה, ורוצה לאחל לכם בהצלחה במשחקי הפלייאוף שבפתח, וסמוך ובטוח כי בתום העונה ניפגש כאן, ולגביע המדינה תתווסף צלחת האליפות. יאללה הפועל." 

בתום המפגש התכנסו כלל הגורמים לתמונה משותפת עם גביע המדינה ועם אות ההוקרה שהעניק ראש העיר לקברניטי המועדון ועליו נכתב: "הפועל 'בנק יהב' ירושלים, ברכות על זכייתכם בגביע המדינה בכדורסל. שלכם, ראש העיר משה ליאון."
דן שמיר מנהל מקצועי, יונתן אלון מאמן!

דן שמיר מנהל מקצועי, יונתן אלון מאמן!

19/06/2024  | 20:00
החלום מתעורר לחיים: הפועל חוזרת ליורוקאפ!

החלום מתעורר לחיים: הפועל חוזרת ליורוקאפ!

17/06/2024
פרק סיום: סוגרים את עונת 2023/24

פרק סיום: סוגרים את עונת 2023/24

16/06/2024