הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | היום, 14:00: רמת גן מארחת את הפועל

היום, 14:00: רמת גן מארחת את הפועל

מספר ימים בלבד לאחר שנפגשו, הפועל תתארח ברמת גן ותנסה לגמול לקבוצה מהמרכז

02/05/2024  | פריוויו

שלושה ימים בלבד עברו מאז המפגש האחרון בין הקבוצות, והערב יפגשו בזיסמן שוב הפועל ורמת גן למשחק לוהט של צהרי שישי (14:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס) ויזניקו את משחקי הבית העליון.


מגיעים למשחק מירושלים? בואו בהסעה! לחצו כאן להרשמה.


לרכישת כרטיסים למנויים בלבד לחצו כאן!


במשחק בשלישי האחרון הצליחה רמת גן להנחיל להפועל את ההפסד שקטע רצף מצוין של שבעה ניצחונות בכל המסגרות. נוני אומאט הרשים עם 20 נקודות, כשקלע למעלה מחצי מהן ברבע האחרון של המשחק, ובעזרת מספרים מרשימים של הקבוצה שלו עם 11 שלשות ב-50% הוביל את האורחת לניצחון חוץ חשוב בפיס ארנה. בהפועל מנגד, היה זה שוב ליוואי רנדולף שהציג את היכולת המעולה אותה הוא מראה כבר תקופה וקלע 26 נקודות (6 שלשות), אך זה לא הספיק להפועל על מנת לצאת עם הניצחון, והאדומים סיימו את הסיבוב השני ביתרון של משחק על הפועל חולון החמישית, אך במרחק של ארבעה משחקים וחצי ממקומות 2-3.


רנדולף, יכולת מצוינת במפגש בשלישי

במשחק הערב הפועל תרצה לגמול לרמת גן ולפתוח ברגל ימין את הבית העליון, ועל מנת להצליח לעשות זאת יצטרכו האדומים לחזור לקצב המשחק שלהם ולמשחק ההגנה המדובר. אלכס טיוס קלע 4 נקודות ב-9 דקות במשחק הבכורה שלו, ויחד עם ג׳אקורי וויליאמס ינסה מחר לנטרל את מנגוק מתיאנג ונוני אומאט שהצטיינו במשחק האחרון, להשתלט על הצבע, ולצאת מזיסמן עם ניצחון.

הפועל התארחה אצל ראש העיר

הפועל התארחה אצל ראש העיר

21/05/2024
מחר: הפועל מארחת את חולון

מחר: הפועל מארחת את חולון

21/05/2024
מכבי ת״א גברה על מחזיקת הגביע

מכבי ת״א גברה על מחזיקת הגביע

19/05/2024