הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | הערב: הפועל מארחת את רמת גן

הערב: הפועל מארחת את רמת גן

האדומים ירצו להמשיך בתקופה הטובה ויארחו את הקבוצה מהמרכז. בכורה לאלכס טיוס בהפועל

30/04/2024  | פריוויו

לאחר כמעט שבוע ללא משחקים, תארח הערב (18:00, שידור ישיר בספורט 5 לייב) הפועל את מכבי עירוני רמת גן בפיס ארנה. האדומים ירצו לנצח ולהמשיך את המומנטום לקראת חצי גמר הגביע בשבוע הבא. לכבוד החג - מבצע מיוחד לילדים של כרטיס ב-20 שקלים בלבד!
 


לרכישת כרטיסים לחצו כאן!


הפועל מגיעה למפגש כשהיא מנצחת כבר שבעה משחקים ברציפות ולמעשה לא הפסידה במשך כל חודש אפריל. מאז ההדחה מאירופה, הקבוצה עלתה חזרה על הגל עם שטף הגנתי והתקפי מצוין, ותרומה נפלאה של הישראלים. האדומים ירצו להציג את היכולת המרשימה גם נגד היריבה המצוינת מהמקום השלישי, לשמור על רצף הניצחונות, ולסמן וי על חודש מושלם. האורחת מהמרכז מגיעה גם היא בתקופה נפלאה כשהיא סופרת כבר שמונה ניצחונות רצופים ולמעלה מחודשיים ללא הפסד.

ליוואי רנדולף, לוהט כבר שבעה משחקים
 

הפועל ורמת גן נפגשו בתחילת דצמבר האחרון במה שהיה המפגש הראשון בין הקבוצות מאז שנת 2010. למשחק ברמת גן, שלמעשה היה המשחק הראשון של הפועל העונה בליגה, הגיעו האדומים בסגל חסר ללא כל הזרים עקב המלחמה. המשחק נגמר בניצחון 79-73 ביתי. למשחק הקרוב מגיעה הפועל בסגל אחר לגמרי, יחד עם החיזוק הטרי בצבע אלכס טיוס. הסנטר התאמן עם הקבוצה בימים האחרונים וצפוי לערוך בכורה במדים האדומים.
אור קורנליוס, משחק טוב במפגש הקודם

בנוסף לטיוס, מי שערך בכורה מחודשת על הפרקט במשחק האחרון היה נועם דוברת. דוברת חזר מפציעה ממושכת של 18 חודשים. הרכז אמנם לא קלע, אך סיפק בשבע דקות של משחק שני ריבאונדים והגנה טובה, ולאט לאט הוא נכנס חזרה לשטף המשחק של הקבוצה.

נועם דוברת, בכורה מחודשת על הפרקט

הפועל התארחה אצל ראש העיר

הפועל התארחה אצל ראש העיר

21/05/2024
מחר: הפועל מארחת את חולון

מחר: הפועל מארחת את חולון

21/05/2024
מכבי ת״א גברה על מחזיקת הגביע

מכבי ת״א גברה על מחזיקת הגביע

19/05/2024