הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | סיכום מפגש אוהדים-הנהלה

סיכום מפגש אוהדים-הנהלה

כחלק מהרצון להקשיב ולשמוע את האוהדים המסורים, בכירי ההנהלה של המועדון הגיעו לארנה להיפגש ולענות על שאלות האוהדים

26/03/2024  | מגזין
במסגרת הרצון של המועדון להיות קשוב לאוהדים המסורים שלו, לשמוע את הפידבק והביקורת שלהם וכמובן לענות להם על שאלות - התכנסו היום עשרות אוהדים יחד עם בכירי ההנהלה כדי לדבר, להקשיב ולענות על כל שאלות הקהל. במפגש השתתפו הבעלים מתן אדלסון, הבעלים-השותף גל מקל, המנכ"ל אלון קרמר והמנהל הספורטיבי יונתן אלון.

מתן אדלסון התייחס בפתיחה לרצון שלו לפתח את המועדון ולהקפיץ אותו רמה למעלה: "כשהייתי ילד קטן, הייתי מעריץ של הלייקרס ושל קובי בראיינט. היה לי חלום בתור ילד לקנות את הלייקרס, ואבא שלי אמר "אם יש לך הזדמנות לקנות את הלייקרס - אל תעשה את זה. תבוא למועדון שבו אתה יכול לייצר ערך". כשהרכישה של הפועל הגיעה לשולחני, ראיתי שאני יכול לייצר ערך. העיר, האולם, האוהדים - החלטתי שאני הולך על זה מתוך מטרה לקחת אותה צעד קדימה. אני מושקע בזה 100% ואני עובד יום יום ושעה שעה כדי לגרום לפרויקט הזה לצמוח".

אלון קרמר הוסיף גם הוא בפתיחה: "מאוד חשוב לנו לשמוע את האוהדים, להשמיע עבורם את הצד שלנו. העבודה שלי מתמקדת בכל מה שנמצא מחוץ לארבעת הקווים שמחוץ למגרש. אנחנו פה כדי לבנות תשתיות למשהו גדול. תהיו בטוחים שבכיסא של המנכ"ל יושב מישהו שמאוד אכפת לו מהאוהדים ומהחוויה. המכנה המשותף החשוב לכל האנשים שעובדים במועדון, אלו שירשתי ואלו שגייסנו - כולם אוהדים של הקבוצה, גדלו ביציעי מלחה והארנה, ויעשו 200% בשביל המועדון".

יונתן אלון נשאל על נושא בניית הקבוצה וענה: "אחרי העונה המוצלחת בשנה שעברה, החשיבה הייתה לחזק בנקודות שאנחנו חשבנו שיהיה נכון לשדרג. שדרגנו ובנינו את הקבוצה על פי רצון המאמן, כשלקחנו כל מיני "הימורים" שהתבררו בסוף כלא נכונים". גל מקל הוסיף: "אנחנו לא מוותרים על העונה. אנחנו הופכים כל אבן כדי למצוא פתרון".

על העונה המשוגעת שעברה הקבוצה אמר יונתן: "אחרי מה שחבורת השחקנים הזאת עברה השנה החל מהמלחמה, הייתה פה רמת תשישות אדירה. זו מעמסה מנטלית אדירה שמאוד מקשה עליהם מכל הבחינות. מכל הקבוצות, אנחנו אלו שחטפנו את המכה הכי קשה אחרי שמי שהנהיג את הקבוצה הזאת עזב. אחרי שדז'יקיץ' עזב, עשיתי שיחה עם ספידי והוא אמר לי "אני רוצה מישהו שמבין מה עברנו. שיבין כשהוא דורש מאיתנו דברים חדשים - הוא יבין מה קרה לנו העונה". בשבוע האחרון אני מרגיש אנרגיות אחרות ואני מקווה שנצא לדרך חדשה".

על נושא מחלקת הנוער ופיתוח שחקנים התייחס גל מקל: "אחד הדברים הכי חשובים לנו, וגם לי בפן האישי, זה ליצור "תוכנית על" של איך ליצור שחקני נוער. הפועל עד כה עשתה משהו אדיר ברמה הערכית-קהילתית עם מחלקת הנוער, אבל לא הצליחה לייצר יותר מידי שחקנים משמעותיים. אנחנו נעשה שיתוף פעולה עם מחלקת הנוער בשנה הבאה, בתקווה שהוא יגדל והמחלקה תהפוך להיות תחת קורת גג אחת. האסטרטגיה שלנו משנה הבאה היא לעשות שיתופי פעולה עם אגודות ברחבי הארץ כאשר להפועל תהיה זכות ראשונים. המטרה היא שבאחד מהשנים הבאות, יהיה שחקן חמישייה שנוצר ממחלקת הנוער של הפועל".

באמצע המפגש, הפתיעו שחקני הקבוצה, ליוואי רנדולף ספידי סמית' ועוז בלייזר, והופיעו גם הם למפגש האוהדים והודו לאוהדים שהגיעו. כולם הודו לאוהדים על התמיכה בתקופה הקשה הזאת, והבטיחו לעשות כל מה שהם יכולים כדי להשתפר, להילחם ולנצח כמה שיותר משחקים. ספידי אמר: "זה לא כזה קל, אבל אנחנו יכולים להבטיח שנראה את אותה תשוקה שאתם מראים. המטרה שלנו כרגע היא לזכות בגביע. בזה מתמקדים. בוא נעשה את זה!".

על התפקיד החדש כבעלי הקבוצה אמר מתן: "אנחנו משקיעים בכל הארגון הזה, בצד המקצועי ובצד העסקי - כי אנחנו מאמינים בדרך הזאת לטווח הרחוק. אני יכול להבטיח לכם שאנחנו פה לטווח הרחוק, אבל אני בטוח שהפעולות ידברו יותר טוב ממה שאני מצליח להגיד". "אנחנו בני אדם. אנחנו טועים, כמו כולנו" הוסיף מתן, "אנחנו מעריכים מאוד את מה שקורה פה ואת הפידבק שאתם נותנים. הדבר היחיד שאנחנו יכולים להבטיח: אנחנו תמיד לוקחים את ההחלטה הכי נכונה באותו הרגע נטעה, נלמד, נשתפר, ונעשה פה טוב".

אחרי שאלה על נושא הגדלת בסיס האוהדים ענה המנכ"ל אלון קרמר: "קודם כל כדי להרחיב את בסיס הקהל, אנחנו צריכים להכיר אותו כמה שיותר טוב. אנחנו משקיעים במערכת כרטיסים חדשה לקראת הקיץ במטרה לאפשר לנצל את מלוא הערך של המנוי שלכם, כדי שתרגישו ששווה לכם להמשיך איתנו לשנים קדימה. בצד היותר רגשי, אני מאוד מאמין בקהילה. אנחנו משקיעים המון בצד הזה. אם זה להביא ילדים צעירים, לכבד ולהוקיר את המורשת של הפועל ירושלים, וליצור חוויה שלא בהכרח תלויה במה שקורה על המגרש".
צפו: ערב קליעה גדול למחזיקת הגביע

צפו: ערב קליעה גדול למחזיקת הגביע

22/04/2024
קאמבק נוסף להפועל בדרך למקום הרביעי

קאמבק נוסף להפועל בדרך למקום הרביעי

21/04/2024
הערב: חולון מארחת את הפועל

הערב: חולון מארחת את הפועל

21/04/2024