הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | בתום מותחן: הפועל מפסידה לחולון

בתום מותחן: הפועל מפסידה לחולון

בתום משחק צמוד ומותח ולמרות הופעה טובה של יובל זוסמן וקאדין קרינגטון, האדומים מפסידים לחולון 73:72. בשבת: קריית אתא מתארחת בפיס ארנה ירושלים

28/02/2024  | פוסט-גיים
אחרי פגרת נבחרות ארוכה של כשבועיים, הפועל חזרה הערב (ד') לליגת ווינר סל והפסידה 73:72 אחרי משחק בית קשה בפיס ארנה שבירושלים מול הפועל חולון. האדומים הפסידו אחרי משחק צמוד ומותח ולמרות הופעה טובה בשני צידי המגרש של יובל זוסמן (12 נקודות) וקאדין קרינגטון (17 נקודות). בשבת: האדומים יארחו בארנה את קריית אתא.


חוזרים מהפגרה לארנה רועשת

עוד לפני המשחק הקבוצה ערכה טקס לכבודו של יובל לויסמן, מנכ"ל הפועל בעונה שעברה, שבתחילת המלחמה גויס למילואים. אלון קרמר, מנכ"ל המועדון הנוכחי, אמר: "אני רוצה להודות ליובל על כך שאדג עבורי לכניסה חלקה לתפקיד ועל כל מה שעשה עבור המועדון. הארנה תמיד תהיה הבית שלך".


תודה יובל. יובל לויסמן ואלון קרמר

הסטטיסטיקה המלאהמהלך המשחק
רבע 1

הפועל פתחה את המשחק עם ספידי סמית', אור קורנליוס, ליוואי רנדולף, עוז בלייזר וג'אקורי וויליאמס. שתי הקבוצות, שפתחו ללא סנטר מטרה טבעי, ניסו להכניס את הכדור פנימה לתוך הצבע ולנצל מיסמאטצ'ים בצורה כירורגית. ליוואי רנדולף, כמקצוען בתחום, קלע כך 5 נקודות ויחד עם מהלכי הגנה אדירים של אור קורנליוס שלחו את חולון לפסק זמן. חולון חזרו יותר חדים מהטיים-אאוט והפכו את התוצאה עד שלשה של קאדין קרינגטון שהחזירה את היתרון להפועל, 17:13 אדום בסיום הרבע הראשון.

ליוואי. עוד יום בעבודה

רבע 2

קאדין קרינגטון ויובל זוסמן פתחו את הרבע השני עם שני סלים רצופים והכפילו את היתרון הירושלמי כאשר הפועל המשיכה ללחוץ ולעצור את ההתקפות של חולון. הרבע השני אופיין בהתקפות יותר ארוכות כאשר שתי הקבוצות מתקשות למצוא את הטבעת. נמרוד לוי שנכנס ברבע הקודם לדקות בכורה התחיל להתרגל למשחק של קנצוריס אך ההפרש נשאר די יציב. הסגולים בעזרתו של הרוי צמצמו את הפער, אך כריס ג'ונסון דאג לשמור על היתרון של הפועל עם 33:32 להפועל.


נמרוד לוי. משחק בכורה בארנה

רבע 3
את המחצית השנייה חולון פתחה כשידה על העליונה ומהר מאוד הצליחה לעלות ליתרון מזערי על חשבון האדומים. הירושלמים התקשו ליצור שטף התקפי מספק ולכן המעיטו לקלוע בחצי הראשון של הרבע כשאחוזי הקליעה נמוכים בהתאם. נמרוד לוי שקלע נקודות ראשונות שבר את הבצורת ויחד עם יובל זוסמן השוו את התוצאה עם עבודה טובה בשני צידי המגרש. פסק זמן לא עצר את הפועל ובעיקר את זוסמן שהמשיך להצטיין בהגנה ובהתקפה כאחד וקבע את התוצאה ל-56:53 להפועל.


זוס. רבע שלישי פנטסטי

רבע 4

את הרבע האחרון הפועל פתחה בהרכב יחסית נמוך, מה שהביא את חולון לנסות ולהכניס את הכדור פנימה להרווי. הרכש החדש של הסגולים נתקל שם בקאדין קרינגטון הנמוך ממנו לפחות בראש, אך נתקבל בהגנת ברזל פעם אחר פעם. מהלך אחר מהלך דינו הכריח זריקות קשות וגרם לאיבודי כדור, כשהוא דואג להשלים את העבודה בצד השני עם סלים נהדרים. חולון חזרו לקצב, ובעיקר הקשיחו את ההגנה שלהם. יחד עם מהלכי התקפה אדירים של הרווי הסוגלים הצליחו לחזור למרחק נקודה מהירושלמים, דקה וחצי לסיום המשחק. קרופורד השלים 3 זריקות מהקו, הפך את התוצאה, והשאיר את האדומים עם 18 שניות לסיום, פיגור נקודה וכדור ביד. האדומים לא הצליחו לקלוע ובסיום המשחק התוצאה היא 73:72 לחולון.


דינו. הגנה זה שם המשחק
צפו: ערב קליעה גדול למחזיקת הגביע

צפו: ערב קליעה גדול למחזיקת הגביע

22/04/2024
קאמבק נוסף להפועל בדרך למקום הרביעי

קאמבק נוסף להפועל בדרך למקום הרביעי

21/04/2024
הערב: חולון מארחת את הפועל

הערב: חולון מארחת את הפועל

21/04/2024