הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | הערב: הפועל מארחת את נס ציונה בארנה

הערב: הפועל מארחת את נס ציונה בארנה

אחרי למעלה מחודש ללא משחק באולמה הביתי, הפועל תחזור הערב (21:05, שידור ישיר ב-5 ספורט) לפיס ארנה למשחק בית מול עירוני נס ציונה

11/02/2024  | פריוויו
בתשעה בינואר סיימה הפועל רצף של שלושה משחקי בית, שהסתיימו ב-100% הצלחה עם שלושה ניצחונות. מאז, למעלה מחודש, 34 ימים ליתר דיוק, שהפועל נעדרת מאולמה הביתי ומסתובבת בין אולמות חוץ, ברחבי הארץ והעולם, לבין הבית הרחוק שבבלגרד. הערב (21:05, שידור ישיר ב-5 ספורט) הפועל תארח סוף סוף בפיס ארנה שבירושלים את עירוני נס ציונה, ותקווה לשחזר את הניצחון שלה מלפני כשבועיים בלב המושבה.

לחצו לכרטיסים למשחק מול עירוני נס ציונה

במשחק הקודם בין הקבוצות שהתקיים בחודש שעבר, ההתמודדות הייתה צמודה לכל אורכה, כאשר אף רבע לא נגמר ביותר מ-5 נקודות הפרש. כריס ג'ונסון הצטיין באותו משחק עם 21 נקודות ו-11 ריבאונדים, אבל הכוכב האמיתי היה ליוואי רנדולף. מעבר ל-20 הנקודות המרשימות שקלע, ליוואי תפר את השלשה הסוגרת של המשחק שקבעה תוצאה של 77:74 וניצחון ירושלמי אחרי משחק חוץ קשוח וצמוד.

להרשמה להסעה למשחק מהמרכז

נס ציונה שיחקה את המשחק הראשון והיחיד בליגה לפני המלחמה, והייתה במקום הראשון במשך למעלה מחודש. היא גם המשיכה את הליגה בכושר טוב עם מאזן חיובי ומרשים, אך המאזן הזה התקלקל עם ארבעה הפסדים רצופים, כולם ללא יוצא מן הכלל בבית שלה שבלב המושבה. הרצף השלילי התחיל בהפסד מול הפועל, שהיה חלק מרצף של 6 משחקי בית בלב המושבה. כעת, לאחר כחודש ימים, נס ציונה יוצאת מהבית שלה לפיס ארנה שבירושלים.
 
טקס הקהילה: מור חיו

טקס הקהילה: מור חיו

02/03/2024
הפועל חוגגת ספורט נשים

הפועל חוגגת ספורט נשים

02/03/2024
הפועל מנצחת את קריית אתא

הפועל מנצחת את קריית אתא

02/03/2024