הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | הפועל מפסידה בקריית אתא

הפועל מפסידה בקריית אתא

משחק טוב של ברינטון למאר (17 נקודות) ואור קורנליוס (14 נקודות) לא הספיקו לאדומים כדי לקחת את הניצחון על הקבוצה הצפונית. ברביעי: הפועל מול לנובו טנריפה

04/02/2024  | פוסט-גיים
אחרי משחק מותח, צמוד עם הרבה תהפוכות, הפועל מפסידה לעירוני קריית אתא 76:74. משחק מצוין של ברינטון למאר (17 נקודות) ואור קורנליוס (14 נקודות) לא הספיקו לאדומים כדי לקחת את הניצחון, ובכך מסיימים רצף של 8 ניצחונות. מדובר במשחק השישי ברציפות של הקבוצה מחוץ לאולם הביתי בפיס ארנה, כשביום הרביעי הקבוצה יוצאת למשחק "בית" באולם אלכסנדר ניקוליץ' נגד לנובו טנריפה.

מהלך המשחק

רבע 1

הפועל פותחת את המשחק עם ספידי סמית', אור קורנליוס, ליוואי רנדולף, עוז בלייזר וג'אקורי וויליאמס. הפועל פתחה קצת תקועה בהתקפה, ואפשרה לקריית אתא 2 דאנקים קלים במתפרצות. כמה דקות הספיקו לירושלמים לחזור לעצמם ולקצב שהם רגילים אליו, עם שתי סלים משתי פינות המגרש של אור קורנליוס, שהוסיף לייאפ מורכב ומהלכי הגנה חשובים. המשחק מעט התאזן, שלשות התחילו לצאת החוצה עד שלשה של יובל זוסמן ששברה את הבצורת. בסיום הרבע - 23:16 להפועל.

אור קורנליוס, הרבע שלו

רבע 2
הפועל פתחה את הרבע השני עם הגנה מהודקת יותר, והצליחה בזכות זה להגדיל את היתרון מוקדם מאוד ברבע. גבי צאצאשוילי שעלה מהספסל נתן דקות טובות עם מהלכים מצוינים בשני צידי המגרש. קריית אתא עברו להגנה אזורית ורצו ריצת 7:0 שצמצמה את ההפרש ל-2 נקודות בלבד, והורידה את קואץ' קנצוריס לפסק זמן. שתי הקבוצות העבירו את שאר הרבע כשהן מתקשות למצוא את הטבעת, ומאבדות את הכדור בתדירות גבוהה. בסיום המחצית - 36:34 לקריית אתא.

גבי עם תרומה נאה מהספסל

רבע 3
קריית אתא פתחה את הרבע כשידה על העליונה, ומהלכי הגנה אגרסיביים הגדילו עבורה את היתרון לשני פוזישנים. אורקו שבר את הבצורת ההתקפית עם שלשה נוספת מהפינה, וצאצאשוילי עשה עבודה טובה בתוך הצבע ובריבאונד בשני הצדדים. רז אדם וגיא פלטין שמרו את קריית אתא ביתרון, לפחות עד שלשה של ברינטון למאר, שמחק לחלוטין את הפיגור. כריס ג'ונסון גם הוא נכנס למשחק, עם מהלכי האסל אדירים בהגנה, וסיומות מצוינות בהתקפה, ובסיום הרבע השלישי - 55:49 להפועל.
 

כריס, מקצוען בעבודה

רבע 4
את הרבע הרביעי הפועל פתחה בדיוק איפה שהפסיקה, עם ברינטון למאר בעמדת מוביל הכדור והמוציא לפועל, כשדייק בשלשה ועזר להפועל לעלות ליתרון דו ספרתי. קריית אתא לא התייאשה, פתחה מבערים מהצד שלה, וקיצצה את היתרון בחצי. חוסר מזל בקליעות ובשריקות, יחד עם מהלכי הגנה טובים של קריית אתא , הטו את הכף פעם נוספת וצמצמו את ההפרש עד לשיוויון מוחלט. דקות הסיום היו הסימן של הפועל להתעורר עם אורקו וברינטון שמגדילים את היתרון הירושלמי לקראת הסוף. שתי דקות לסוף, הצפוניים הצליחו להדק את ההגנה שלהם, להשוות את התוצאה ובסיום גם להפוך אותה. ליוואי רנדולף עוד ניסה לקלוע סל ניצחון נוסף אך בסיום - 76:74 לקריית אתא.

ברינטון, לא הספיק
טקס הקהילה: מור חיו

טקס הקהילה: מור חיו

02/03/2024
הפועל חוגגת ספורט נשים

הפועל חוגגת ספורט נשים

02/03/2024
הפועל מנצחת את קריית אתא

הפועל מנצחת את קריית אתא

02/03/2024