הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | משחקים לזכרם: טורניר האוהדים לזכר הנופלים

משחקים לזכרם: טורניר האוהדים לזכר הנופלים

"נשחק לזכרם, נשחק למענם": הפועל, יחד עם עיריית ירושלים, יקיימו טורניר כדורסל לזכר הנופלים ב-12.2 באולם מלחה

21/01/2024  | קהילה
ביום שני, ה-12 בפברואר 2024, יתקיים באולם מלחה בירושלים טורניר אוהדים בכדורסל לזכרם של חללי צה"ל, אוהדי הפועל בנק יהב ירושלים שנפלו במלחמה. הטורניר הינו יוזמה משותפת של עיריית ירושלים ו"הפועל בנק יהב ירושלים", במטרה להנציח את זכרם של הנופלים ולהביע את המחויבות של העיר וקהילת אוהדי הפועל בנק יהב למשפחותיהם.

הטורניר הוא חלק מסדרת אירועים ופעילויות של עיריית ירושלים והפועל בנק יהב ירושלים לקידום הכדורסל בעיר ולחיזוק הקשר בין הקבוצה לאוהדיה. הטורניר מבטא גם את הכבוד וההערכה של העיר והקבוצה לחיילי צה״ל, שנלחמו באומץ ובמסירות להגנת המדינה והעם. במהלך הלחימה, נפלו 172 חיילים, מתוכם 9 היו אוהדים של הפועל בנק יהב ירושלים. הטורניר יהווה הזדמנות להנציחם ולהוקיר את תרומתם למדינה ולביטחונה.

הטורניר יחל בשעה 17:00 ויכלול משחקים בין קבוצות של אוהדים וחברים של הנופלים, שיתארגנו בהרכבים של שישה שחקנים לפחות. ההשתתפות בטורניר היא ללא עלות, והכניסה לקהל הרחב היא חופשית. האירוע יתקיים במעמד המשפחות של הנופלים, וגיל המינימום להשתתפות הוא 18.

מעיריית ירושלים נמסר: "אנו גאים לקיים טורניר כדורסל לזכרם של 9 חללי צה"ל, אוהדי הפועל ירושלים, אשר חרפו נפשם ונפלו במלחמה על הגנת מולדתנו. הטורניר הוא למען הנצחת זכרם של הבנים היקרים ולחיזוק הקשר עם המשפחות. עיריית ירושלים רואה חשיבות רבה וזכות גדולה להנצחת הנופלים. אנו מזמינים את כל תושבי העיר להשתתף בטורניר לזכר הבנים היקרים."

מהפועל 'בנק יהב' ירושלים נמסר: " ה-7 באוקטובר הזכיר לנו עד כמה חזקה היא הקהילה של הפועל ירושלים. אנו נמשיך להיות שם עבור המשפחות ולספק להם מסגרת תומכת שתוכל להקל, ולו במעט, את הכאב הגדול. נשחק לזכרם, נשחק למענם".

אוהדי הקבוצה וחברים מוזמנים להתארגן בקבוצות (מינימום שישה שחקנים בקבוצה) ולהירשם בקישור הבא: הרשמה לקבוצות

במידה ויהיו מקומות פנויים תתאפשר גם לבודדים שיהיו מעוניינים להשתתף להירשם: הרשמה לבודדים
טקס הקהילה: מור חיו

טקס הקהילה: מור חיו

02/03/2024
הפועל חוגגת ספורט נשים

הפועל חוגגת ספורט נשים

02/03/2024
הפועל מנצחת את קריית אתא

הפועל מנצחת את קריית אתא

02/03/2024