הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | הפועל חוזרת מאילת עם ניצחון

הפועל חוזרת מאילת עם ניצחון

האדומים חוזרים הביתה עם ניצחון 95:57 על אילת אחרי משחק מצוין של ליוואי רנדולף (19 נקודות) ובמשחק הבכורה של איליאס קנצוריס כמאמן הקבוצה

14/01/2024  | פוסט-גיים
הפועל ממשיכה בכושר הטוב שלה ורושמת היום ניצחון חוץ 95:57 על הפועל אילת. איליאס קנצוריס, שהוצג בשבוע שעבר כמאמן הקבוצה, יכול להיות מרוצה אחרי משחק מצוין של הקבוצה שלו, ובייחוד של הקפטן ליוואי רנדולף (19 נקודות). הפועל תמשיך למשחק חוץ נגד נס ציונה כאשר קואץ' קנצוריס יקווה להמשיך ולהוביל את הקבוצה לניצחונות.

"ולא משנה איפה זה יהיה הפועל עולה"

חוזרים הביתה עם ניצחון, 136 חטופים עדיין בעזה

מהלך המשחק
רבע 1

הפועל פותחת עם ספידי סמית', אור קורנליוס, ליוואי רנדולף, עוז בלייזר וזאק הנקינס. החל מהג'אמפבול, הפועל הייתה חדה, הגיעה לפואנטות איכותיות ומהירות בהתקפה שלה - ובעיקר בזכות שתי שלשות מוצלחות של ליוואי רנדולף עלתה ל-10:0 מהיר אחרי 4 דקות של כדורסל. מקסימיליאנו מנטי, לקח פסק זמן מהיר בתקווה לסדר התקפה מוצלחת. הדרומיים אמנם הצליחו לקלוע סל, אבל ספידי סמית', החזיר בשתי שלשות משלו. כריס ג'ונסון שנכנס עשה את העבודה השקטה שהוא רגיל לעשות, ובסוף הרבע הראשון - 26:8 להפועל.

הפועל בהנהגתו של רנדולף שוטפת את המגרש

רבע 2
10 שניות של התקפה ירושלמית בפתיחת הרבע השני, ובתוכם מהלך יפייפה של כריס ג'ונסון וגבי צאצאשוילי, הספיקו למאמן האיטלקי מאילת לקחת פסק זמן. אילת חזרו טוב מפסק הזמן, הידקו את ההגנה ויצאו לריצת 12:3 בדרך להקטנת היתרון הירושלמי ליתרון חד ספרתי. הריצה של התכולים נעצרה כשאיך לא, ליוואי רנדולף, לקח על עצמו את האחריות, והשיג סלים מבידודים פעם אחר פעם, והגיע ל-14 נקודות עוד לפני סיום המחצית. הרבע נסגר עם שלשה נוספת, ואחרי 20 דקות של כדורסל ו-5/9 מחוץ לקשת - 47:34 לאדומים.

כריס. קלאס, תמיד עם המאמץ

רבע 3
הרבע ה-3 נפתח טוב מבחינת אילת, עד שספידי סמית', עם הנעת התקפות חכמה, וליוואי רנדולף, עם יכולות הסקורינג הרגילות שלו - העלו את היתרון למעל 20 נקודות, והורידו את אילת לטיים-אאוט מהיר. האדומים המשיכו להראות התקפות שוטפות וזורמות, הרבה בזכות ברינטון למאר שידע גם בהיעדרו וגם לצידו של ספידי להראות יכולות פליימיקינג וסקורינג כאחד. ההגנה שהתהדקה עזרה גם היא ובסיום הרבע - 72:47 להפועל.

צריך סקורר? הוא סקורר. צריך רכז? הוא רכז

רבע 4
הגנה היא שם המשחק עבור הפועל ירושלים, ובפרט בפתיחת הרבע הרביעי בו הגבירו האדומים את הלחץ, יצאו להתקפות מעבר, והצליחו להגיע עד ליתרון מרשים של 30 נקודות. מהנקודה הזאת שתי הקבוצות החליפו סלים כשהמשחק עבר למשחק בעצימות נמוכה. גם בהרכב משני ובעצימות לא גבוה, הפועל הוסיפה להגדיל את היתרון שלה עוד ועוד כאשר בסיום המשחק - 95:57 להפועל.

איליאס קנצוריס. בכורה על הקווים
טקס הקהילה: מור חיו

טקס הקהילה: מור חיו

02/03/2024
הפועל חוגגת ספורט נשים

הפועל חוגגת ספורט נשים

02/03/2024
הפועל מנצחת את קריית אתא

הפועל מנצחת את קריית אתא

02/03/2024