הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | הפועל מנצחת את הפועל חיפה

הפועל מנצחת את הפועל חיפה

הפועל סגרה היום (ו') שבוע ביתי כפול בניצחון משכנע מול הפועל חיפה 88:68, בעיקר בעזרת שיא קריירה ומשחק מצוין של יובל זוסמן (24 נקודות). האדומים שטפו את המגרש עם קצב התקפי מצוין וניצחו מול אלפי אדומים

05/01/2024  | פוסט-גיים
הפועל ניצחה היום (ו') את הפועל חיפה 88:68 במשחק ביתי בארנה מול אלפי אוהדים אדומים. המשחק בשישי בצהריים זימן הרבה משפחות וילדים שצפו באדומים שוטפים את המגרש, הרבה בזכות יובל זוסמן (24 נקודות) שבחסרונו של ברינטון למאר, מילא את תפקיד הרכז בהצלחה ורשם שיא קרייירה מרשים. הפועל רושמת ניצחון ביתי שני השבוע לאחר שבתחילתו ניצחה את הפועל באר שבע/דימונה בארנה.

שישי משפחתי עם הפועל

מהלך המשחק

רבע 1

הפועל פותחת בחמישייה עם ספידי סמית, אור קורנליוס, יובל זוסמן, עוז בלייזר וזאק הנקינס. הקבוצות פתחו שתיהן מבולבולות מבחינה התקפית כאשר הפועל מציגה בפתיחה הגנת לחץ ומוציאה פעם אחר פעם את הפועל חיפה מהקצב שלה, אך לא מצליחה להעניש בצד השני. יובל זוסמן היה זה שהכניס את הפועל לשטף ההתקפי עם 3 שלשות מהפינה, אחת אחרי השנייה. השלשות של זוס פתחו מטווח שלשות משני הצדדים וגרמו לתוצאה גבוהה מאוד, 5 דקות בלבד לתוך המשחק. חיפה נכנסו לשטף ורצו ריצה קטנה משלהם עד שליוואי רנדולף נכנס ולקח את העניינים לידיים שלו, והחזיר את הירושלמים ליתרון. ג'ונסון וספידי נכנסו לזון בעצמם ויחד עם ליוואי הובילו את הפועל לריצת 12:0 משכנעת, שהובילה לסיום רבע של 29:19 להפועל.

יובל זוסמן. קלעי אוטומטי
 
רבע 2
את מטווח השלשות הפועל לא הפסיקה ועוז בלייזר פתח ברבע השני עם שלשה משלו. זאק הנקינס חגג עם הטבעה עוצמתית ובהפרש של פחות מדקה בלייזר הוסיף שלשה נוספת ושלח את הפועל חיפה לפסק זמן מהיר, לחשוב על עניין הגנת השלשות, כשהיא בפיגור 15 נקודות. צאצאשוילי המשיך את היכולת הטובה שלו מהרבע הראשון והיה עוגן חיובי מאוד בשני צידי המגרש. קצב המשחק מעט דעך כשהאיכות ההתקפית של שתי הקבוצות יורדת מעט. אור קורנליוס היה הברומטר ההגנתי ועשה עבודה נהדרת בכל הנוגע לשבירת השטף החיפאי. שלשות התחילו להיכנס לקראת סוף הרבע כאשר בסיום המחצית - 51:41 להפועל.
 

זאק הנקינס. נועץ את זה
 
רבע 3
הפועל פתחה בריצת 8:0 את הרבע השלישי בעיקר בזכות בעל הבית שעל הפרקט, ספידי סמית' שדאג להפעיל את חברי קבוצתו והוסיף עבודת ייצור נקודות בעצמו. את הריצה עצרה עבירה בלתי ספורטיבית של אור קורנליוס, אך יובל זוסמן הרגיע את העסק עם סטפ-באק מרהיב. מקגורל, שנעצר על ידי הפועל במחצית הראשונה, נתן תפוקה מוגברת ברבע השלישי כאשר רוב ההתקפות עברו דרכו. לקראת סוף הרבע היה זה, איך לא, ליוואי רנדולף, שדאג לשמור על ההפרש ושמר על יציבות התקפית בעצמו. חיפה עוד ניסתה לצמצם את היתרון ובסיום הרבע - 73:54 להפועל.

ליוואי רנדולף. אין "לא אפשרי"
 
רבע 4
יובל זוסמן פתח את הרבע האחרון עם שלשה, ובכך קבע מחדש את שיא הקריירה שלו, שעמד על 19 נקודות לפני המשחק. בעידוד ההפרש הגבוה, קצב המשחק נרגע והקבוצות עשו הרבה טעויות, בשתי צידי המגרש, מה שהוביל את שי אולארצ'יק לקחת פסק זמן, 2 דקות לתוך הרבע. מפסק הזמן הפועל יצאה יותר אחראית שהיא שומרת על קצב משחק נמוך כדי למנוע ניסיונות קאמבק חיפאיים. זוסמן לא חשב לרגע על לעצור ובסיום המשחק - 88:68 להפועל.

שלט לכבודו של עידו נחמד, אוהד הפועל שנפצע בעזה  
טקס הקהילה: מור חיו

טקס הקהילה: מור חיו

02/03/2024
הפועל חוגגת ספורט נשים

הפועל חוגגת ספורט נשים

02/03/2024
הפועל מנצחת את קריית אתא

הפועל מנצחת את קריית אתא

02/03/2024