הפועל בנק יהב ירושלים האתר הרשמי | תמיד ביחד: הפועל בפרויקט חשוב ומיוחד

תמיד ביחד: הפועל בפרויקט חשוב ומיוחד

13/12/2023  | 17:00  | קהילה
הפועל ״בנק יהב״ ירושלים מתרגשת להודיע על פרויקט חשוב ומרגש, שבו הקבוצה תטיס למשחקי הקבוצה בבלגרד משפחות שכולות, אוהדי הקבוצה, אשר איבדו את יקיריהן במהלך המלחמה. המסע של המשפחות יתקיים בשתי פעימות, בפעם הראשונה היום, למשחק נגד פאוק סלוניקי, ובפעם השנייה בשבוע הבא, למשחק נגד בנפיקה ליסבון.

אנו מאושרים על כך שגם אופיר אנגל, אוהד הקבוצה שנחטף לעזה ושב בשלום הביתה, מצטרף לנסיעה הראשונה יחד עם משפחתו. בשתי הנסיעות, הפועל תטיס למשחקים כ-25 בני משפחות, מתוך כוונה ליצור עבורם מעגל תמיכה, יחד עם משפחות נוספות שהפכו לשותפות גורל. אנו מקווים שהמעגל הזה, לצד החוויה שבמשחק של הפועל בחו״ל, יקל ולו במעט את הכאב הנורא של המשפחות היקרות הללו.הפועל מבקשת להודות לשותפיה העסקיים הבכירים - בנק יהב וחברת RTMI, שנרתמו למען המשפחות ולוקחות חלק בפרויקט המרגש. מנכ״ל הפועל ״בנק יהב״ ירושלים אלון קרמר אמר: ״זהו יום מרגש מאוד בהיסטוריה של הפועל ירושלים. אין זכות גדולה מהאפשרות עבורנו, כמועדון כדורסל, להיות שם עבור משפחות שמתמודדות עם אובדן גדול, געגוע וכאב, ולחבר בין אותן משפחות במטרה לחזק את הקהילה שלנו במציאות כל כך קשה ומורכבת. אני רוצה להודות לבעלי הקבוצה מתן אדלסון על ההירתמות המוחלטת למען המשפחות, ולשותפים שלנו, בנק יהב ו-RTMI, שרואים ערך עליון בעשייה קהילתית חשובה זו״.

אבשלום בוסקילה, מנכ"ל בנק יהב אמר: "אנו גאים לעמוד לצד משפחות האוהדים שאיבדו את יקיריהן, אוהדים מסורים של הפועל ׳בנק יהב ירושלים׳, במתקפה הברברית של השבעה באוקטובר ובמלחמה, וליזום יחד עם הקבוצה את הפרויקט להטסת 25 בני משפחות שכולות למשחק של הקבוצהבסרביה. זוהי זכות גדולה לעמוד לצד משפחות קורבנות המלחמה, ואנחנו מקווים שנוכל לספק להן הזדמנות למצוא עידוד ונחמה, ולו הקלה ביותר, בזמנים קשים אלו״.

סתיו שחם, מנכ״ל RTMI אמר: ״אנו נרגשים וגאים לקחת חלק בפרויקט שכל מטרתו קודש למען משפחות השכול והחטופים. אירועי השבעה באוקטובר התדפקו כמעט על כל דלת במדינתנו והקושי גדול מנשוא. בימים אלה אנו למדים כי למרות שמדינתינו כה קטנה, היא כה גדולה עבורנו ובליבנו. RTMI מוקירה את הזכות להשתתף בפרויקט חשוב זה של הפועל ירושלים ולאפשר למשפחות האוהדים נחמה קטנה, ולו רק לכמה רגעים. נלחמים כמו אריות. רק ביחד ננצח!"

טקס הקהילה: מור חיו

טקס הקהילה: מור חיו

02/03/2024
הפועל חוגגת ספורט נשים

הפועל חוגגת ספורט נשים

02/03/2024
הפועל מנצחת את קריית אתא

הפועל מנצחת את קריית אתא

02/03/2024