כתבות

חזרה לנצח: 79:96 להפועל על אילת

האדומים פתחו את הבית העליון עם ניצחון. צפו בתקציר

הפועל "בנק יהב" עצרה את רצף ההפסדים עם ניצחון חשוב הערב (חמישי) על הפועל אילת 79:96 באולם בגין. בריימו עם משחק נהדר סיים עם 23 נקודות.

מהלך המשחק

אילת פתחה בחמישייה עם ג'ו רגלנד, מארקל בראון, קייסי פראת'ר, בן קרטר וג'וש ניבו, הפועל עם תמיר בלאט, כריס קרמר, אדם אריאל, סולימאן בריימו וטיישון תומאס. בראון שחזר מהיעדרות קלע את הסל הראשון וקרטר הכפיל את היתרון מהקו, בריימו העלה את האדומים על הלוח אבל קרטר ורגלנד המשיכו את הבריחה, 2:9. אריאל צלף שלשה ראשונה, ניבו התעופף לדאנק ראשון אבל בריימו היעיל צימק ל-11:9 באמצע הרבע. רגלנד ועידן זלמנסון חדרו טוב ופראת'ר השלים חמישייה אילתית על הלוח עם 5 מהירות, 11:18. תומאס אסף 2 מהזדמנות שנייה וסטנטון קיד צלף מבחוץ אבל ניבו תיקן החטאה של עצמו וקבע 16:20. שלשה של בראון נענתה בסל יפה במעבר של קיד ובסיום הרבע 18:23 לאילת.

האוהדים האדומים הגיעו גם לאילת. צילום: רז גליל, מנהלת הליגה

תומאס קלע מחצי מרחק ומצא את קרמר לשלשה, אבל בראון ופראת'ר התחממו בעצמם מעבר לקשת וברחו לפער דו-ספרתי, 25:37. ריי מקאלום נכנס לעניינים, עדי כהן סבן הכניס לחץ על הכדור ודחף את הכדור קדימה וביחד עם זלמנסון ואריאל צימק ל-41:38. קליעות עונשין של יהונתן שולדבראנד ופראת'ר שמרו על היתרון המקומי, אבל אריאל קבר עוד שלשה, תומאס השווה ודאנק של מקאלום השלים מהפך, 45:47. פראת'ר עצר את הריצה בסל במעבר ושלח את הקבוצות להפסקה בשוויון 47:47.

עידן זלמנסון. צילום: רז גליל, מנהלת הליגה

בריימו חזר מחדרי ההלבשה עם שתי שלשות מאותה בלטה, דאנק של ניבו וקליעה של קרטר מחצי מרחק צימקו אבל בריימו הלוהט קבר עוד שלשה, 53:58. שתי הקבוצות קלעו באחוזים גבוהים מאוד, בראון שוב צימק ל-2 אבל בלאט שהיה שקט עד אז לקח את המושכות וביחד עם אריאל ובריימו הגדיל ל-61:67. הפועל שמרה נהדר וקיד בשני סלים רצופים פתח פער דו-ספרתי, בריימו סגר רבע אישי וקבוצתי גדול בסל ועבירה, 61:73 לירושלים.

בריימו הנהדר סגר ריצת 1:13, שולדבראנד קלע סל שדה ראשון אחרי 0 מ-5 אבל שלשה של קיד קבעה 63:78. בלאט דייק מהקו, קיד שלח את בית הלחמי לפסק זמן נוסף בפיגור 19, אחריו פראת'ר התחיל למזער נזקים, 82:69. תומאס עצר את ניסיון הקאמבק המקומי בחסימה גדולה וארבע קליעות עונשין, אבל נקודות בכורה של חואקין שוכמן ושלשה של רגלנד הורידו ל-86:74. מקאלום קלע בצבע, תומאס בחסימה נוספת ומהלך של סל פלוס עבירה בלתי ספורטיבית של שוכמן סגר את הסיפור מעשית, 74:91, שתי דקות לסיום. בלאט טייל לעוד 2, שני המאמנים התחילו בחילופים חברתיים ובסיום 79:96 לירושלים.

אדם אריאל. צילום: רז גליל, מנהלת הליגה

שתפו את הכתבה