מחלקת הנוער

מזה עשרות שנים, מחלקת הנוער של הפועל ירושלים היא מהמפוארות בכדורסל הישראלי.

המחלקה, אשר בראשה עומד היו”ר יובל קורן ולצידו דניאל ששר המשמש כמנכ”ל ומנהל מקצועי, מתגאה במותג כדורסל צומח ומשגשג עם קרוב ל-1800 שחקנים בירושלים והסביבה כולל מבשרת ציון וצור הדסה – מותג שאינו מתפשר על מצוינות ומקצוענות לצד הקניית ערכים ופעילות קהילתית ענפה.

לאורך השנים הצמיחה המחלקה שחקנים ומאמנים מובילים בליגות המקצועניות בישראל, כמו גם בכל נבחרות ישראל השונות.

מחלקת הנוער של הפועל ירושלים


מחלקת הנוער של הפועל ירושלים הינה מסגרת כדורסל חינוכית, חברתית וספורטיבית עבור אלפי ילדים בירושלים והסביבה. המחלקה פועלת בארבע חטיבות: בראשונה, מתאמנים ילדי בית הספר לכדורסל, אלו השחקנים הצעירים של המחלקה בשנותיהם הראשונות. בשניה, משחקים שחקני הקבוצות התחרותיות, אשר מתחרים בליגות השונות. החטיבה השלישית כוללת את שחקני הכדורסל המקצועיים ומטרתה להפכם למודלים לחיקוי ולדחוף אותם להגיע להישגים ספורטיבים קבוצתיים. החטיבה הרביעית כוללת את קבוצות הקהילה של המחלקה ופונה אל שכונות ממעמד סוציו – אקונומי נמוך וכן למתמודדים עם צרכים מיוחדים.

הפועל בקהילה


מחלקת הנוער של הפועל ירושלים מתגאה בפעילות הקהילתית הענפה שהיא מפעילה. הפעילות הקהילתית של המחלקה הינה בהתאם לערכי הארגון, הקוראים לשילוב של ילדים ונערים בעלי צרכים מיוחדים בפעילות המחלקה וכן מבקשים לתת הזדמנויות שוות לכל הילדים בעיר, גם כאלו שידם אינה משגת. במסגרת כך, אנו מפעילים 16 קבוצות קהילתיות אשר מתאמנות על בסיס קבוע. מעבר לאימונים והמשחקים שבשגרה, מקבלים השחקנים בקבוצות הללו ליווי לימודי, מסגרת חינוכית בחופשות, פעילויות חברתיות וכן כניסה למשחקי הקבוצה הבוגרת.