כתבות

שני הסיבובים במספרים: סיכום ביניים

קבוצת הבית הטובה ביותר, ההגנה הטובה ביותר והתפוסה בארנה: סיכום העונה עד כה

הסיבוב השני מאחורינו, ורגע לפני תחילת המשחקים המכריעים של הסיבוב השלישי, זה הזמן לסכם את שני הסיבובים הראשונים עם המספרים – גם על המגרש וגם ביציעים.

מעל הכל, הפועל היא קבוצת הבית הטובה ביותר בליגה (לצד מכבי ת״א) עם עשרה נצחונות לעומת הפסד ליגה ביתי אחד בלבד. במשחקי הבית, ההתקפה הירושלמית הופכת לקטלנית עוד יותר, עם 85.5 נקודות למשחק, והנצחונות הביתיים עומדים על הפרש ממוצע של 9.8 נקודות.

הפועל הפכה בסיבוב השני לקבוצת ההגנה הטובה ביותר בליגה, עם ספיגה של 75.7 נקודות בממוצע למשחק, נתון שבפיס ארנה יורד אל 74.8. היעילות ההגנתית באה לידי ביטוי, בין היתר, במיקסום הנקודות שההתקפה מתרגמת מאותם איבודים – כ-19 נקודות למשחק – הנתון הגבוה בליגה.

מעל הכל, הפועל היא קבוצת הבית הטובה ביותר בליגה עם עשרה נצחונות לעומת הפסד ליגה ביתי אחד בלבד. במשחקי הבית, ההתקפה הירושלמית הופכת לקטלנית עוד יותר, עם 85.5 נקודות למשחק, והנצחונות הביתיים עומדים על הפרש ממוצע של 9.8 נקודות

בצד ההתקפי, הפועל היא קבוצת ריבאונד התקפה מצוינת עם 12.5 כדורים חוזרים בהתקפה למשחק (מקום 3 בליגה אחרי ב״ש וגליל עליון) והיא גם יודעת להמיר את הריבאונדים לנקודות, עם 13.2 נקודות מהזדמנות שנייה (מקום 2 אחרי גליל עליון).

והמספר החזק ואולי החשוב ביותר – ביציעים. הפועל משכה את כמות קהל מצטברת של כמעט 55,000 אוהדים שהגיעו העונה לפיס ארנה. הממוצע למשחק עומד על כמעט 5,000 צופים (4,944).

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print