כתבות

שבוע שכולו אדום: הפועל ניצחה גם את הפועל ת"א

הפועל ממשיכה להתבסס במקום הראשון. וורקמן: "המשך של תהליך"

2 מתוך 2, וניצחון ליגה רביעי ברציפות: כך הפועל "בנק יהב" ירושלים רצתה לסיים את השבוע, שהפגיש אותה עם שתי פינאליסטיות הגביע, בני הרצליה והפועל ת"א, והתוצאות היו בדיוק כמו שרצינו: שני נצחונות והתבססות מוצלחת במקום הראשון בליגה לקראת המשך הדרך.

הפועל ניצחה אמש בצורה משכנעת את הפועל ת"א בתוצאה 76:94. הירבו לקלוע להפועל: בריימו (3-4 לשתיים, 4-4 לשלוש, 7 ריבאונדים, 4 אסיסטים) ואגבונו (6-9 מהשדה, 8-12 מהקו, 9 ריבאונדים) 20 כ"א, אובאסוהן 15 (4-9 מהשדה, 5-6 מהקו, 6 ריבאונדים, 5 אסיסטים, 3 חטיפות), ריברס 13 (3-6 לשלוש), אדאמס 11 (2-7 לשלוש, 9 אסיסטים, 5 איבודים), וורקמן 9 (4-5 מהשדה), גרשון 6. כן שותפו: שגב, דוד, אריאל וששון.

הלפרין עם השחקנים | צילום: דוד מיכאלי

הפועל "ת"א: יאנג 21 (5-7 לשתיים, 3-10 לשלוש, 6 ריבאונדים), טוקוטו 13 (5-11 מהשדה, 5 אסיסטים), אואנס (4-6 מהשדה, 2-4 מהקו) וטימור (3-6 מהשדה, 3-4 מהקו, 7 אסיסטים) 10 כ"א, בראון 8 (3-7 מהשדה), זלמנסון 6 (3-5 מהשדה, 4 איבודים), גילינסקי, אדם, אמסלם ובני (0-4 מהשדה) 2 כ"א. כן שותף: קולשוב.

אנשי הפועל שלחו איחולי החלמה מהירה לשחקן הקבוצה לשעבר ג'ייקובן בראון, שנפצע במהלך המחצית הראשונה ופונה לקבלת טיפול בבית החולים. "הראש היה כולו במשחק, הלב שלי עם היה ג'ייקובן", אמר המאמן יותם הלפרין בסיום, "לגבי המשחק, שמרנו יותר טוב לעומת המשחק נגד הרצליה, היינו שם ברמת האגרסיביות רוב הזמן, הכל מתחיל ונגמר אצלנו בהגנה. המטרה שלנו היא לשמור על יציבות. חשוב לנו להישאר במקום הראשון, לי חשובה הדרך. היום הדרך הייתה יותר טובה מיום שני. אנחנו כהפועל ירושלים רוצים להיות ראשונים אבל כמאמן אני מסתכל גם על הדרך. ראינו בגביע ובשנים קודמות שלא תמיד הקבוצה בצמרת היא זו שהולכת עד הסוף".

"הכל מתחיל ונגמר אצלנו בהגנה. המטרה היא לשמור על יציבות. חשוב לנו להישאר במקום הראשון, לי חשובה הדרך. אנחנו כהפועל ירושלים רוצים להיות ראשונים"

יותם הלפרין

על המשחק המצוין של סולימן בריימו אמר הלפרין: "מאוד כיף לאמן את סו כי הוא מאוד רוצה, הוא שחקן שמבין שהוא לא משחק טוב, הוא אמר לי: 'שיחקתי לא טוב'. זה טוב לצאת למשחק הבא עם שחקן שיודע אם הוא משחק לא טוב. הוא חשוב לנו בהרבה הרכבים. כשהוא משחק ככה הקבוצה הרבה יותר טובה. הוא נתן לנו המון דקות טובות. גם קיי.סי יקל עלינו בהרבה דברים, גם אם זה לא נראה לעין. אתה גם לא מרגיש את זה כל כך כי זה תוך כדי תנועה. הוא מכוון אותנו הרבה פעמים. הוא עבד עם המאמנים הכי גדולים באירופה. הוא יביא לנו שקט ברמת העשייה, האימונים והמשחקים".

בריימו מודה לאוהדים האדומים | צילום: דוד מיכאלי

ווילי וורקמן סיכם: "הניצחון היום היה המשך של תהליך. עשינו דברים טובים יותר שעבדנו עליהם באימונים, זה כדורסל. זה מרגיש טוב, אלה הניצחונות הכי טובים. כשאנו מזיזים את הכדור זה נותן לנו עוד מימד. היום הוא קלע את כל השלשות. סו עובד סופר קשה, הוא הפך אותי לשחקן טוב יותר. אני שומר עליו באימונים כל הזמן".

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print