כתבות

ריי מקאלום חתם בהפועל

הגארד האמריקני חתם עד סוף העונה: "אעשה הכול כדי להיאבק על התואר האחרון של העונה"

הפועל "בנק יהב" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של הגארד המוכשר והמנוסה, ריי מקאלום (190 ס"מ, 30) בחוזה עד תום העונה. מקאלום התחיל את הקריירה המקצוענית שלו ב-NBA שם שיחק בשורות סקרמנטו קינגס וסאן אנטוניו ספרס לאחר מכן עבר לאירופה שם שיחק ביורוליג במדי מלאגה הספרדית ודרושפאקה איסטנבול.

מקאלום נבחר במקום ה-36 בדראפט של 2013 על ידי סקרמנטו קינגס ושיחק 108 משחקים בשתי עונות בקבוצה כשחקן חמישייה. בעונת 2015-16 עבר לסאן אנטוניו, שם שיחק 30 משחקים.

בעונת 2017-18 חתם במלאגה הספרדית והעמיד ממוצעים של 9.3 נקודות, 2.3 ריבאונדים ו-2.7 אסיסטים בממוצע ביורוליג ו-7.4 נקודות, 2 ריבאונדים ו-2.7 אסיסטים למשחק בליגה הספרדית.

העונה שיחק בבועה של -G-Leauge במדי בגרינסברו סוורם שסיימה את עונתה בשבוע שעבר, שם העמיד ממוצעים של 9.8 נקודות, 3.1 ריבאונדים ו-4.9 אסיסטים למשחק.

מאמן הפועל דניוס אדומייטיס התייחס להחתמה כשאמר: "חיפשנו לחזק את הקבוצה עם גארד יוצר ומנוסה ואני שמח מאוד שהצלחנו להנחית כאן שחקן ברמתו. מכיוון שהוא שיחק ב G-League עד לפני שבועיים, אני מאמין שההשתלבות שלו כאן תהייה מהירה".

השחקן עצמו מסר לאתר הרשמי: "אני עוקב אחרי המועדון ויודע שהתוצאות עד כה השנה פחות טובות מהציפיות. עם זאת אני אעשה כל שביכולתי על מנת לסייע לקבוצה להתייצב ולהיאבק על התואר האחרון של העונה".

שתפו את הכתבה