כתבות

רגע אדום: המפגש המותח נגד חיפה

חוזרים לעונת 15-16 מחזור 6 ולניצחון הדרמטי של האדומים עם רולנד הלוהט

הפעם חוזרים לעונת 2015-16 מחזור 6, האדומים יצאו לרוממה לקרב על המקום הראשון נגד מכבי חיפה וחזרו עם ניצחון דרמטי בהארכה וגם עם המהלך של איי.ג'יי רולנד והסל עם סיום שעון ה-24 לקראת סוף הרבע הרביעי. 

חיפה סיימה את המחצית הראשונה ביתרון 34-41. אבל אז, הפועל נכנסה למשחק, אך לא הצליחו לייצר יתרון משמעותי עם 20 איבודי כדור – כשאיי. ג'יי רולנד היה רשום על שמונה מתוכם, שבעקבות שניים מהם מכבי חיפה הצליחה להפוך את התוצאה ולהוביל קצת יותר מדקה לסיום 71-72. 

אבל האדומים לא ויתרו – דונטה סמית' נשלח אל הקו. את הראשונה קלע, את השנייה החטיא אך לקח את הריבאונד, ורולנד הצליח להעלות את האדומים ל-72-74. במצב של 74:77 לאדומים 3 שניות לסוף, דיברתולמיאו נשלח לקו, קלע אחת החטיא את השנייה בכוונה, הירוקים לקחו את הריבאונד וסל של רנה רוז'ו עם הבאזר לקח את המשחק להארכה. 

גם ההארכה הייתה מלאת דרמה.דיברתולומאו קלע 2 זריקות עונשין, ג'נינג החטיא פעמיים, 9.1 שניות לסיום. כדור אחרון לחיפה. שלושת מובילי הכדור – ורגאס, דיברתולמאו וחנן קולמן – בחוץ בחמש עבירות ביחד עם עוז בלייזר. יפתח זיו בן ה-20 חדר לסל וסחט עבירה, 2.4 שניות לסיום. אבל זריקת העונשין הראשונה הלכה החוצה, את השנייה החטיא בכוונה אבל סמית' לקח את הריבאונד והעלה את ירושלים עם 84-86 לראשות הטבלה.

שתפו את הכתבה