כתבות

סטנטון קיד חתם בהפועל

הפורוורד האמריקני (1.98, 28) שוחרר מקבוצתו הטורקית: "מקווה לשחק מול האוהדים עוד השנה"

הפועל "בנק יהב" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של הפורוורד סטנטון קיד עד סיום העונה. קיד (1.98 ס"מ, 29) אשר פתח את העונה בטורקיה, מגיע להפועל לאחר פיצוי ששילמו האדומים לקבוצתו הטורקית לטובת שחרורו. העונה שיחק קיד באורמנספור והעמיד ממוצעים של 13 נקודות, 5.4 ריבאונדים ו-2.1 אסיסטים למשחק.  

קיד שיחק ב-2017-2019 בדרושפאקה הטורקית (תחת הדרכתו של דייויד בלאט) זכה איתה ביורוקאפ ב-2018, ושיחק בשורותיה ביורוליג. את העונה שעברה פתח במדי יוטה ג׳אז ולאחר ששוחרר סיים את העונה באוסטרליה. הפורוורד אמר לאחר החתימה: "שמח להצטרף לקבוצה כמו הפועל. שמעתי המון על הקבוצה ואני כבר מחכה להצטרף. שמעתי על האוהדים של הקבוצה והאווירה בארנה, ואני מקווה שעוד העונה ייצא לי לשחק מולם. אני בא להוסיף קשיחות ולעזור לקבוצה להמשיך לרוץ קדימה".

מאמן הקבוצה, דאיניוס אדומאיטיס מסר: "סטנטון הוא שחקן מנוסה ששיחק ברמות הגבוהות ביותר. הוא יכול לשחק ב 2 עמדות הפורוורד והוא יוסיף לנו איכות ואגרסיביות ב 2 צידי המגרש. אני משוכנע שיחד עם השחקנים בקבוצה נחזיר לעצמנו את הביטחון ונציג את הכדורסל שהקבוצה הזו יכולה לשחק – זה מגיע לאוהדים. הפועל זה מועדון מכובד וגדול ואנחנו כולנו עובדים קשה לחזור ולתת לאוהדים שלנו להתגאות בנו״

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print