כתבות

הערב: המאבק על המקום ה-1 נמשך בחולון

הקבוצה סיימה את ההכנות לקראת המשחק נגד הצהובים-סגולים

הפועל "בנק יהב" ירושלים ערכה אתמול (ד') את האימון המסכם לקראת המשחק החשוב מחר נגד הפועל חולון. האימון נערך לאחר מחנה אימון מיוחד שהקבוצה יצאה אליו השבוע, בכפר בלום.

לראשונה מאז שנפצע לפני מעט יותר מחודש, נועם דוברת חוזר לסגל הקבוצה. הגארד הצעיר מתאושש בשבר בשורש כף היד ויעמוד לראשותו של המאמן יותם הלפרין. הזר שלא יירשם בטופס המשחק הוא קייזר גייטס.

הלפרין אמר לקראת המשחק: "מצפה לנו אווירה חמה ואני מקווה שכיפית. חולון היא קבוצה מאוד ביתית וזה משחק פיקנטי ולו מהעובדה ששתי הקבוצות ירוצו חזק בבית העליון. אבל צריך להבין שיש עוד דרך ארוכה לפלייאוף והבית העליון עוד לא התחיל, כך שהמשחק הזה בסוף שווה רק ניצחון אחד ולא מעבר. אנחנו רוצים לבוא לשם ולהראות שאנחנו מסוגלים לנצח גם בחוץ ולא רק בבית. השחקנים מבינים את החשיבות של המשחק, יודעים שחולון קבוצה טובה. חשוב לנו לשמור על המקום הראשון ואני חושב שזה קריטי להמשך הדרך, אבל לא צריך להסתכל יותר מדי קדימה".

"העובדה שאנחנו במקום הראשון שמה מטרה מעל הראש שלנו וכל קבוצה רוצה לנצח אותנו. המאמן לא מפסיק לשים דגש על העבודה ההגנתית ואנחנו רוצים להמשיך להיות קבוצת ההגנה הטובה ביותר בליגה"

ג'יילן אדאמס

על המטרות שהושגו במחנה האימון אמר המאמן: "היה קצר וטוב. מקצועית עשינו אימונים טובים ועבדנו קשה, והעובדה שהיה לנו המון זמן ביחד לפעילויות ולדברים שמחוץ למגרש תמיד עוזר והיה לנו מחנה מסוים בסך הכל". גם ג'יילן אדאמס התייחס למחנה: "זה קצת בלתי שגרתי לצאת למחנה באמצע העונה אבל היה לנו את היכולת לעשות את זה והיה נהדר. התחברנו עוד יותר ממה שכבר היינו, שילבנו הרבה עבודה קשה עם פעילויות אחרות".

על המשחק עצמו אמר אדאמס: "אנחנו בהחלט מרגישים את תחושת הדחיפות. העובדה שאנחנו במקום הראשון שמה מטרה מעל הראש שלנו וכל קבוצה רוצה עכשיו לנצח אותנו. המאמן לא מפסיק לשים דגש על העבודה ההגנתית ואנחנו רוצים להמשיך להיות קבוצת ההגנה הטובה ביותר בליגה. יחד עם כוח האש שיש לנו בהתקפה, זה מה שמציב אותנו במקום הראשון".

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print