כתבות

הקרב על המקום הראשון

אדם אריאל: ״רוצים להביא את הניצחון בשביל כולם״

הפועל ״בנק יהב״ ירושלים יכולה להבטיח את המקום הראשון בתום העונה הסדירה, אם תנצח הערב (א׳, 21:00) את מכבי ת״א בקרב ישיר על פסגת הטבלה. לרשותו של המאמן יותם הלפרין יעמוד סגל מלא, עם חזרתו של רטין אובהסואן. שני הזרים שלא נרשמו למשחק הם אי ג׳יי רולנד וקייזר גייטס.

הלפרין אמר באימון המסכם: ״זה עדיין לא הפלייאוף אבל כמובן שכולם מודעים לחשיבות של המשחק. התוצאה תיתן יתרון לקבוצה שתנצח וכמובן שיש יתרון לסיים במקום הראשון אבל בשביל זה צריך לעבוד קשה ולנצח. מכבי ת״א זו תמיד קבוצה שקשה לנצח אותה, לא משנה איפה ומתי. אנחנו רוצים לנצח לא בגלל רצון לתת הצהרה אלא כדי לקבל את הביטחון הזה לקראת הפלייאוף. בכל מקרה, התוצאה במשחק לא תיקבע את הגורל להמשך העונה. הדרך שלנו נכונה, טובה והוכיחה את עצמה ונגד מכבי נצטרך קודם כל להביא את האגרסיביות, זה מעל הכל. אחר כך יבוא שאר הכדורסל״.

״המשחק הזה חשוב לנו השחקנים, למועדון, לאוהדים, ובנוסף לכל זה – מדובר במשחק על המקום הראשון. כולנו מודעים היטב לחשיבות. אנחנו רוצים להביא את הניצחון הזה, בשביל כולם״

אדם אריאל

הקפטן אדם אריאל אמר: ״המשחק הזה חשוב לנו השחקנים, למועדון, לאוהדים, ובנוסף לכל זה – מדובר במשחק על המקום הראשון. כולנו מודעים היטב לחשיבות ומאוד צריכים ורוצים לסיים במקום הראשון. אני שמח שבמשחק האחרון שלנו היכולת שלי התחברה יותר ואני מקווה שזה יתחבר גם מחר. העובדה שלא ניצחנו את מכבי עד עכשיו לא רלוונטית. כל משחק לגופו ואם אנחנו רוצים לנצח נצטרך להיות בשיאנו קודם כל במה שמאפיין אותנו העונה – ההגנה שלנו. אנחנו רוצים להביא את הניצחון הזה, בשביל כולם״.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print