כתבות

יום שישי הגיע: ב-15:00 – משחק מס׳ 3

ההפנינג המיוחד מחכה לכם כבר ב-13:30

אחרי שהשוותה את סדרת רבע הגמר נגד גלבוע, הפועל ״בנק יהב״ ירושלים רוצה לנצל את המומנטום האדיר שבחל בניצחון הגדול בגן נר ולעלות ליתרון בסדרה. לרשותו של המאמן יותר הלפרין יעמוד סגל מלא.

הניצחון בגן נר, בתוצאה 61:96, הפך לניצחון הפלייאוף הגדול ביותר בתולדות הפועל ושבר הפרש שיא בן 23 שנה, אז הפועל הביסה את הפועל אילת בתוצאה 73:105.
בזמן שעל הפרקט השחקנים התנפלו על כל כדור, כ-450 אדומים נתנו הצגה משלהם ביציעי גן נר ולא הפסיקו לדחוף את הקבוצה לרגע. אנו מחכים לפגוש את כולכם היום, יום שישי, בשעה 15:00 בפיס ארנה! נזכיר: כל סדרת רבע הגמר כלולה במנוי. אוהדים שרכשו כרטיס ילד/חייל בתעריף המבצע קיבלו לתיבת המייל כרטיס למשחק מחר במתנה. לפניות ניתן לחייג למשרד בטלפון 9675*.

ההפנינג הקודם במשחק נגד הפועל אילת

עוד לפני המשחק המרתק, אנו מזמינים אתכם להגיע לארנה כבר בשעה 13:30, להפנינג מיוחד לכל המשפחה! בתפריט: מתנפחים לילדים, הפעלות והמון הפתעות אדומות! אז תביאו את הילדים, ספרו לשכנים, גלו לבני דודים ובואו לצהרים אדומים במיוחד איתנו בפיס ארנה!

המאמן יותם הלפרין אמר לקראת המשחק: ״אני שמח שהצלחנו להחזיר את יתרון הביתיות אלינו, אך צריך להתרכז בעצמו ולהמשיך באותה גישה שסיימנו את המשחק הראשון. סדרות זה דבר ארוך ומסוכן, שיכול להתהפך ולהשתנות. אנחנו צריכים לדאוג שמה שקרה במשחק הראשון לא יקרה שוב. אנחנו מאוד מפוקסים, ואני בטוח שנקבל אנרגיות מהקהל בארנה לנצח את המשחק הזה. שישי צהריים? תמיד כיף, הזדמנות נהדרת למשפחות וילדים לראות כדורסל ישראלי, ולנו לשחק מול הקהל שלנו״.

שתפו את הכתבה