כתבות

הפועל סיימה מחנה אימון בן 3 ימים

עבודה קשה, גיבוש וחיבור. כל הפרטים על מחנה כפר בלום

רגע לפני תחילת הישורת האחרונה של העונה, הפועל "בנק יהב" ירושלים ניצלה את לוח הזמנים המאוורר שנוצר בין המשחק נגד עירוני נס ציונה ועד המשחק נגד הפועל חולון, ויצאה למחנה אימונים בן 3 ימים בכפר בלום שבגליל העליון.

הפועל יצאה למחנה ביום ראשון וסיימה אותו אמש (ג'). אל המחנה הצטרף הגארד הוותיק אי ג'יי רונאלד, הזכור לנו מעונת 2015/2016. רונאלד ימשיך להתאמן עם הקבוצה גם בהמשך הדרך. המחנה כלל לינה במלון "הגושרים" והאימונים עצמם נערכו באולמה המיתולוגי של הפועל גליל עליון בכפר בלום. לצד אימונים אינטנסיביים, לוח הזמנים כלל פעילויות גיבוש, ארוחות משותפות וכן מפגש וידאו מפורט לקראת משחק הליגה הקרוב נגד הפועל חולון.

המאמן יותם הלפרין סיכם את המחנה: "באנו לכאן קודם כל כדי לעבוד, ולעבוד קשה. לוח הזמנים יצר סיטואציה נדירה של עשרה ימים בין משחק למשחק וראינו כאן הזדמנות ליצור מסגרת שמצד אחד תכלול עוד אלמנט של גיבוש וחיבור, ומצד שני תאפשר פוקוס גדול מאוד על האספקט המקצועי. אני מאמין שאחרי הימים האלה, אנחנו נגיע להמשך המאבקים שעוד צפויים לנו רעננים יותר, חדים יותר ומגובשים יותר".

ראינו כאן הזדמנות ליצור מסגרת שמצד אחד תכלול עוד אלמנט של גיבוש וחיבור, ומצד שני תאפשר פוקוס גדול מאוד על האספקט המקצועי

יותם הלפרין

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print