כתבות

הפועל נחתה בישראל: "צריך להתאפס מהר ולחזור לעבוד"

גיא הראל אחרי ההדחה מליגת האלופות: "יש עוד שני תארים בארץ"; חומסקי: "נראה איפה טעינו ומה אפשר לשנות"

הפועל "בנק יהב" ירושלים נחתה הערב (רביעי) בישראל אחרי ההפסד ללימוז' וההדחה מליגת האלופות. "יש לנו קבוצה טובה שלא משחקת כדורסל טוב", אמר מנכ"ל הקבוצה גיא הראל לאחר הנחיתה. "אנחנו מנסים לתקן ולשפר, זה לא קשור לעזיבה של עודד כי היינו צריכים להבטיח את העלייה הרבה קודם".

"יש לנו עוד שני תארים בארץ", הוסיף הראל. "יש לנו את הליגה שהיא חשובה לנו מאוד, את גביע המדינה. צריך להתאפס מהר ולחזור לעבוד".

עוד אמר הראל: "בשנים האחרונות אנחנו עושים קמפיינים אירופאים יפים מאוד ורגילים לעבור שלב ולעבור בצורה מאוד משכנעת. השנה זה נראה לא טוב מההתחלה, לא הפסדנו את העלייה אתמול העונה קרא לנו משהו שלא היינו רגילים אליו בתקופה האחרונה. בשנים האחרונות יזמנו דברים כדי לשפר את הקבוצה, השנה היינו צריכים להגיב כל הזמן לאירועים ולייצב את הקבוצה".

אייל חומסקי, מבעלי הקבוצה התייחס גם הוא להדחה. "הפועל ירושלים תמיד שואפת להכי גבוה", אמר. "נכשלנו, לא עברנו שלב. לא מתאים לנו, אנחנו צריכים לעשות בדק בית, אני יודע שאנחנו נמצאים ברצף של דברים שהם לא בשליטה שלנו מאז הקורונה אבל זה לא תירוץ. אנחנו צריכים להסתכל במראה, לראות איפה טעינו ולראות מה אנחנו יכולים לעשות שונה. יש על השולחן את הגביע ואת האליפות ואנחנו נלחם על זה עד הסוף".  

שתפו את הכתבה