כתבות

הפועל הפסידה לחולון והודחה מהפלייאוף

יותם: ״היה מסע ארוך, ראינו את הכוח של המועדון הזה״

אם לסיים – אז עדיף כך. בסיומו של משחק מותח, שנערך לעיני יותר מ-8,300 אוהדים אדומים שסיפקו אווירה מחשמלת, הפועל ״בנק יהב״ ירושלים נכנעה להפועל חולון בתוצאה 80:77 והפסידה בסדרת חצי הגמר בתוצאה 1:2. הפועל מסיימת את דרכה לעונת 21/22, האכזבה היא גדולה, אך אנו רוצים להודות לכל האוהדים האדומים, לאלה שהגיעו העונה לפיס ארנה ולאלה שצפו מהבית, על התמיכה לאורך כל הדרך. ״הפועל גם בטוב וגם ברע״.

מאמן הקבוצה יותם הלפרין אמר בתום המשחק: ״כולנו חוזרים הביתה בהרגשה שעשינו כל מה שיכולנו כדי לנצח את הסדרה ולהעפיל לגמר, לצערי זה לא הצליח. היה מסע ארוך ובמבחן התוצאה לא הצלחנו לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו. ככל שהעונה התקדמה הצלחנו לייצב את הקבוצה אבל עדיין הכי טרי וקשה לי לסכם. לצעד רגעים קשים היו לנו המון רגעים טובים שראינו בהם את הכוח של המועדון המדהים הזה״.

על המשך דרכו אמר: ״היו לי רגעים מאוד מתאגרים והכדורסל קרוב לליבי. אני צריך כמה ימים לנשום, להירגע ולהבין מה נכון עבורי. המסע הזה עשה לי המון ברמה האישית ואני ארח איתי הלאה הרבה מאוד דברים ברמה האישית, בלי קשר לתפקיד הבא שלי. למרות התוצאות אני הולך הביתה בראש מורם כי צריך לדעת גם איך להפסיד״.

את הפינאלה בארנה, שסיפקה אווירה יוצאת מן הכלל במשחק האחרון סיכם יותם: לא היה לי ספק שהקהל יהיה שם בשבילנו. ראיתי את האוהדים האלה בסיטואציות לא פשוטות והרבה יותר גרועות אבל הם תמיד היו שם בשבילנו, והכי כואב לי שלא הצלחנו קודם כל בשביל הקהל הזה״.

שתפו את הכתבה