כתבות

הערב בארנה: נלחמים על המקום הראשון

ריברס יערוך הופעת בכורה. הלפרין: "התגעגענו לאוהדים"
הפועל באימון המסכם, אמש

הפועל "בנק יהב" ירושלים עומדת בפני שבוע קריטי להמשך הדרך בליגת ווינר סל, ותארח הערב (20:30, פיס ארנה) את מחזיקת הגביע הטריה בני הרצליה לקרב ראש בראש על ראשות הטבלה. קיי.סי ריברס יערוך הופעת בכורה, קייזר גייטס ושון קילפטריק יקבלו מנוחה ולא יירשמו בטופס המשחק.

הפועל מגיעה למחזור ה-19 בליגה כשהיא לא רק במקום הראשון, אלא מציגה את ההגנה הטובה ביותר בליגה, עם ספיגה של 74.3 נקודות בלבד – הנתון הכי נמוך בליגה. תוסיפו את זה לעובדה שהאדומים הפסידו העונה משחק בית אחד בלבד במסגרת המקומית, ותקבלו משוכה גבוהה במיוחד שלאורחים מהרצליה יהיה קשה מאוד לעבור.

ריברס באימון המסכם. יערוך הערב הופעת בכורה

הפועל מגיעה למשחק הזה כשהיא לא רק במקום הראשון, אלא מציגה את ההגנה הטובה ביותר בליגה, עם ספיגה של 74.3 נקודות בלבד. תוסיפו את זה לעובדה שהאדומים הפסידו העונה משחק בית אחד בלבד במסגרת המקומית, ותקבלו משוכה גבוהה במיוחד שלאורחים יהיה קשה מאוד לעבור

המאמן יותם הלפרין אמר באימון המסכם: "אנחנו יודעים נגד מי אנחנו מתמודדים – קבוצה שזכתה לא מזמן בגביע, קבוצה שהייתה הרבה מאוד זמן בצמרת ואנחנו צריכים להיות מוכנים למשחק מול קבוצה מצוינת. חשוב לנו להסתכל על כל משחק, בלי קשר לזה אם זה מקום ראשון. אני יודע שזה פיקנטי וחשוב לנו לסיים מקום ראשון, אבל חשוב לנו יותר לשחק כדורסל טוב כי באמת המטרה שלנו בעוד חודש וחצי-חודשיים להגיע הכי טוב שאנחנו יכולים לקראת השלבים המכריעים. זה אתגר מעניין וטוב מאוד בשביל לראות איפה אנחנו עומדים". על חשיבותו של הקהל האדום אמר יותם: "הוא הכי חשוב בעולם, אני יודע שגם הם רוצים כבר לראות משחקים וגם להם קשה עם ההפסקות האלה בדיוק כמו שלנו, אבל בכל פעם שהיינו צריכים את הפוש הזה הם היו שם בשבילנו ואני מקווה שזה יהיה גם הפעם".

הקפטן אדם אריאל הוסיף: "אנחנו מאוד מתרגשים לחזור לארנה לקהל שלנו עם הדחיפה. זה משחק על המקום הראשון ונצטרך את כל האנרגיות של הקהל. כמובן נצטרך גם להביא את האגרסיביות והאינטנסיביות שלנו, אני באמת מאמין שנצא עם הניצחון. עשינו שבוע אימונים מצוין, עשינו משחק אימון טוב והחברה מרגישים אחלה. מתרגשים לחזור. אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות עכשיו"." הכי חשוב בעולם, אני יודע שגם הם רוצים כבר לראות משחקים וגם להם קשה עם ההפסקות האלה בדיוק כמו שלנו, אבל בכל פעם שהיינו צריכים את הפוש הזה הם היו שם בשבילנו ואני מקווה שזה יהיה גם הפעם".

"האוהדים שלנו הכי חשובים בעולם, אני יודע שגם הם רוצים כבר לראות משחקים וגם להם קשה עם ההפסקות האלה, אבל בכל פעם שהיינו צריכים את הפוש הזה הם היו שם בשבילנו ואני מקווה שזה יהיה גם הפעם"

יותם הלפרין

המשחק הערב יהיה הראשון מבין שניים שבו הפועל יוצאת במחווה לרגל יום האישה הבינלאומי, ומציעה לאוהדות האדומות אפשרות לרכוש שני כרטיסים למשחק הערב, ולמשחק נגד הפועל ת"א ביום חמישי הקרוב, ב-50 שקלים בלבד! לרכישה לחצו כאן.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print