כתבות

הערב: אף אדום לא נשאר בבית!

הפועל סיימה את ההכנות לקראת משחק מס׳ 3. יותם: ״הארנה תיתן לנו כוח״

הכל כבר מוכן: הפועל ״בנק יהב״ ירושלים תארח הערב (חמישי, 19:30) את הפועל חולון למשחק מס׳ 3 ומכריע בסדרת חצי גמר הפלייאוף. בני הרצליה, שגברה על מכבי ת״א בחצי הגמר השני, ממתינה למנצחת לסדרת גמר בשיטה של הטוב משלושה משחקים.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

שתי הקבוצות רוצות לשבור בצורת: הפועל לא העפילה לגמר הפלייאוף מאז הזכייה האחרונה שלה באליפות בשנת 2017, חולון לא ביקרה במעמד בארבע השנים האחרונות. האדומים הופיעו עד היום בתשעה גמרי פלייאוף – רק למכבי ת"א והפועל ת"א יש יותר הופעות בגמרים. הצהובים מחולון, שמחפשים גמר פלייאוף שלישי אי פעם, רוצים לשבור בצורת משלהם: הם מעולם לא ניצחו סדרה בשלב חצי גמר הפלייאוף (7:0).

מאמן הפועל יותם הלפרין אמר אתמול באימון המסכם: ״איך שאני מכיר את הארנה, היא תיתן לנו הרבה מאוד כוחות. ההתאמות שעשינו במהלך הסדרה, ביחד עם הקבוצה שיש לנו והקהל שיגיע היום לדחוף – האנרגיות יהיו שם. כשדברים פחות ילכו, ואולי יהיה מומנטום של חולון, אנחנו כקבוצה, השחקנים והמאמנים – נצטרך לקחת את המומנטום הזה ויחד עם הקהל להפוך אותו למומנטום שלנו בחזרה. הלחץ תמיד קיים, צריך לקחת אותו למקומות חיוביים. את הקהל לא צריך לדחוף. הקהל יהיה שם״.

נכנסים לאווירה עם ההצגה של האדומים בחולון:

שתפו את הכתבה