כתבות

״יודע שהקהל יהיה שם בשבילנו״

ההמתנה הסתיימה: סדרת חצי הגמר נגד חולון יוצאת אל הדרך

ההמתנה הסתיימה: הפועל ״בנק יהב״ ירושלים תפתח היום (15:00, פיס ארנה) את חצי גמר הפלייאוף נגד הפועל חולון, בסדרה שתשוחק בשיטה הטוב משלושה משחקים. האדומים ממשיכים באותו סגל מרבע הגמר, ללא אי.ג'יי רולנד וקייזר גייטס. אצל הסגולים היידן דלטון יחליף את סטיב זאק, שנפצע באימון המסכם וסובל מנקע בקרסול. גם אדם סמית' לא נרשם. 

לרכישת כרטיסים למשחק לחצו כאן

החל מעונת 78/79 התקיימו בישראל 74 סדרות של הטוב משלושה משחקים במסגרת הפלייאוף העליון של הליגה הבכירה: 45 מהסדרות הסתיימו בסוויפ 0:2 (61%), בעוד 29 מהסדרות הגיעו למשחק שלישי מכריע (39%). ב-62 מסדרות הטוב משלושה עד היום ניצחה הקבוצה בעלת יתרון הביתיות (84%), לעומת 12 ניצחונות בלבד של הקבוצה ללא יתרון הביתיות (16%).

״אני כבר עשר שנים במועדון ויודע שהקהל יגיע בשבילנו. אנחנו כבר מתחילים להרגיש את התכונה, לי ולשחקנים אין ספק מה הולך להיות היום במשחק מבחינת האווירה והאנרגיות״

יותם הלפרין

מאמן הפועל יותם הלפרין אמר באימון המסכם: ״הסדרה הזאת תהיה שונה לחלוטין מהסדרה מול גלבוע. חולון קבוצה מנוסה עם המון עומק ומאמן שעבר הרבה. יהיה קרב טוב, הארנה תהיה מלאה וזה יוסיף לנו כוחות. אנחנו מבינים את המעמד, נצטרך לעלות מפוקסים למשחק ולא לחשוב על המשך הסדרה. לחץ יש תמיד, זה חלק מהחיים שלנו כספורטאים. נצטרך לעשות את הדברים כמו שצריך לצד הלחץ. אנחנו משחקים נגד קבוצה איכותית ומרחב הטעות הרבה יותר קטן. ההגנה תהיה מפתח ונצטרך להיות אגרסיבים. עבדנו קשה כדי להשיג את יתרון הביתיות, הוא שווה המון בשבילנו״.

על חשיבות הקהל אמר יותם: ״אני כבר עשר שנים במועדון ויודע שהקהל יגיע בשבילנו. אנחנו כבר מתחילים להרגיש את התכונה, לי ולשחקנים אין ספק מה הולך להיות היום במשחק מבחינת האווירה והאנרגיות״.

שתפו את הכתבה