כתבות

הגיבורים האמיתיים: הפועל חגגה עם ילדי שערי צדק

שחקני הפועל התרגשו לפגוש את הילדים ואת הצוותים הרפואיים

חגיגה באדום-לבן: כשבחוץ ברד מקפיא יורד על ירושלים, בתוך בית החולים "שערי צדק" דאגו שחקני הפועל "בנק יהב" ירושלים לחמם את לב הילדים, כשערכו את הביקור המסורתי במחלקות הילדים של בית החולים זו השנה ה-16.

הביקור נערך בהשתתפות כל שחקני הקבוצה והצוות המקצועי בראשותו של יותם הלפרין, ובמעמד מנכ"ל המרכז הרפואי, פרופ' עופר מרין, נשיא שערי צדק, פרופ' יונתן הלוי, מנהל הקהילה יובל קורן ומנכ״ל בנק יהב, שאול גלברד. בביקור סיירו השחקנים במחלקות וחילקו לילדי המחלקות מתנות ומשלוחי מנות.

"איזה עוצמתי זה לראות את כל הילדים כאן ולהבין שהם הגיבורים והלוחמים האמיתיים, והם אלה שמחזקים אותנו. אין זכות גדולה יותר מאשר להעלות חיוך על פניו של ילד"

אדם אריאל

המאמן יותם הלפרין אמר: "אני עושה את זה כבר 9 שנים עם הפועל ירושלים ותמיד כשאנחנו חוזרים לכאן אנחנו מקבלים מנה גדולה של פרופורציה ואהבה שהלב והראש יכולים לקבל, ופתאום ההפסד אתמול לא נראה חשוב. זה גורם לנו להיזכר שאנחנו קודם כל בני אדם, לפני שחקני כדורסל, ולפני הנצחונות וההפסדים והתארים והכל – אנחנו קודם כל בני אדם. גם השחקנים בשלב מסוים בחיים כבר לא יהיו כדורסלנים אבל יזכרו את הילדים האלה שחלקם ממש גרים כאן בבית החולים ואתה פתאום מבין שהדברים שמעצבנים אותך על המגרש לא באמת מעצבנים. עם כל הקושי בביקור הזה, אתה יוצא מפה אסיר תודה על כך שאתה יכול להעלות חיוך על פנים של ילד אחד, לא צריך יותר מזה".

אובה, ג'ון וגיבורה

קפטן הקבוצה אדם אריאל הוסיף: ״כיף להיות פה בחג הכי שמח של השנה. אחרי כל ביקור כזה אנחנו השחקנים מדברים בינינו ואומרים, וואו איזה עוצמתי זה לראות את כל הילדים כאן ולהבין שהם הגיבורים והלוחמים האמיתיים, והם אלה שמחזקים אותנו. אין זכות גדולה יותר מאשר להעלות חיוך על פניו של ילד אני מאחל לכולם בריאות איתנה ופורים שמח״.

אחד משחקני העבר היותר אהובים של הפועל, דורון שפע, השתתף גם הוא בביקור ואמר: "הצוות של שערי צדק מלווה ותומך בכל הילדים כאן במשך כל כך הרבה שנים, במסירות אין קץ, וזו הזדמנות נהדרת לומר להם תודה".

מנכ"ל המרכז הרפואי שערי צדק, פרופ' עופר מרין אמר: "בשם ילדי המחלקות והצוותים, אני רוצה להודות לאנשי הפועל על השותפות לאורך השנים. הביקורים הללו נותנים לכולנו המון כוח ומחזקים את הילדים שעומדים בפני אתגרים נוכח האשפוז״.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print