כתבות

דרך חדשה: איל חומסקי קיבל את זכויות הניהול של הפועל

מדובר במהלך שיאפשר למועדון גמישות ניהולית, כלכלית ומקצועית, שתאפשר לראשי המועדון להתחיל בהכנות לעונה הבאה באופן מיידי

הפועל ״בנק יהב״ ירושלים שמחה להודיע כי בעלי הקבוצה הגיעו להסכם שיתווה מסלול ברור לעונה הקרובה ולאחריה. איש העסקים מייקל דייוויס, השותף המנהל של קבוצת JSM, בעלת המניות הגדולה בקבוצה, הודיע כי בכוונתו לאתר משקיעים במקומה של JSM ומינה את עו"ד צבי ניקסון לנהל את התהליך. בעקבות ההסכם, איל חומסקי מקבל את זכות הניהול המלאה בתפקיד הכולל אחריות כלכלית מוגברת ושליטה ניהולית מלאה. מייקל דיוויס ממשיך כשותף ויספק תמיכה כלכלית כדי לסייע לבנות קבוצה תחרותית ומנצחת.

הפועל ״בנק יהב״ ירושלים מבקשת להודות למשה גרינברג, התומך הכספי הגדול ביותר של המועדון בשנים האחרונות, על תרומתו הנדיבה להפועל ירושלים. אנו רוצים להודות גם למייקל דיוויס שימשיך לסייע לקבוצה בעונה הקרובה. מדובר במהלך שיאפשר למועדון גמישות ניהולית, כלכלית ומקצועית, שתאפשר לראשי המועדון להתחיל בהכנות לעונה הבאה באופן מיידי.

איל חומסקי מסר: ״אנחנו יוצאים לדרך חדשה. הפועל היא חלק חשוב בחיי ואני מבטיח להעמיד הפועל חזקה, ולהחזיר את הרוח המיוחדת שלה. בשביל זה כולנו חייבים להירתם ולהראות את כוחנו – קודם כל אתם האוהדים, הקהילה המיוחדת שעוטפת את הקבוצה, בעלי הממון – כל אלה שהפועל חשובה להם צריכים להצטרף להוביל את הפועל למקומה הטבעי. יאללה הפועל!״

שתפו את הכתבה