כתבות

ביקור מרגש של ראש ממשלת ישראל מר נפתלי בנט ושר התרבות והספורט מר חילי טרופר

ביקור של ראש הממשלה ושר התרבות והספורט

במסגרת האימון ראש הממשלה ושר התרבות והספורט שוחחו עם שחקני הקבוצה, חברי ההנהלה ונושאי תפקידים במועדון לגבי קיום קבוצת כדורסל בתקופת הקורונה והלך הרוח בספורט.

בעלי הקבוצה מר איל חומסקי דיבר על החשיבות של הספורט לנפש של האוהדים, על התסכול הגדול ששרר בקרב האוהדים בעקבות גלי הקורונה הראשונים ועל הציפיות לעתיד.

מר איל חומסקי הדגיש את הבקשה להקלות בהכנסת ילדים מתחת לגיל 12 להיכל הפיס ארנה ולמתקני ספורט בכלל. הקלה על גילאים אלה תסייע להשבת הקהל למגרשי הספורט ברחבי הארץ. כמו כן, ראש הממשלה שוחח עם המנהל המקצועי וקפטן הקבוצה בעבר יותם הלפרין, על אורח החיים כספורטאי ועל חשיבות הספורט לילדים ונוער, על השעות הארוכות באימונים ועל ההצלחה בענף, כמו כן ניסה רוה״מ להבין את חשיבות המסגרת בחיי הילדים מעבר לשעות האימון.

בהמשך, ראש הממשלה שוחח עם קפטן הקבוצה אדם אריאל על תפקיד הקפטן בקבוצה, אורח האימונים, ועל ההרגשה להוביל את הקבוצה בה גדלת כשחקן בוגר שנולד וגדל בעיר ומשחק במועדון מגיל קטן.

אדם המשיך והסביר מה זה בעצם לשחק מול קהל אל מול התקופה שבה האולמות היו ריקים מאדם והכל הרגיש כמו משחק אימון.

כמו כן, התעניין ראש הממשלה בשחקנים הזרים ומהיכן הגיעו. הוא מאוד אהב את היותה של הקבוצה בין לאומית, מדרום סודאן דרך ארצות הברית ועד ירושלים, ולעודד את הקבוצה להסתער על כל התארים בעונה הקרובה.

מדברי ראש הממשלה, נפתלי בנט: 

"אני שמח מאוד שהגענו לכאן הבוקר, יחד עם ידידי, שר התרבות והספורט חילי טרופר. יש פה גם את אנתוני בנט, אז אני מרגיש שאני בתוך המשפחה. 

זה משמח מאוד לראות שהחיים חוזרים למסלולם, אתמול היה משחק מוצלח עם ניצחון והרבה מאוד אוהדים.

אני רוצה לאחל לכולכם הצלחה. מכיוון שחילי ואני באנו לפה, אז הציפייה שלנו זה שאתם תהיו אלופי אירופה. זו הציפייה, היא לא בשמיים. אנחנו סומכים עליכם".

שר התרבות והספורט, חילי טרופר: 

"אני מודה לראש הממשלה על הגיבוי לאורך כל הדרך ועל הבחירה שלו לאפשר לספורט להישאר פתוח. זה נכון כלכלית עבור אלפי אנשים שמתפרנסים בתחום וזה נכון ערכית, עבור מאות אלפי אוהדים שיכולים להגיע ולהתרגש ממשחקים. הודות להחלטת הממשלה לשמור את הספורט פתוח אנחנו יכולים לפתוח את העונה ביחד איתכם בהתרגשות גדולה תוך שמירה על בריאות האוהדים".

את הביקור חתם שיתוף פעולה נדיר בין ראש הממשלה לאנתוני בנט, עם האלי-הופ שיהדהד עוד שנים רבות בארנה.

שתפו את הכתבה