כתבות

אין דרך חזרה. הערב: משחק מס׳ 2 בחולון

האדומים סיימו את ההכנות. אובה: ״מגיע לנו סוף אחר״

הפועל ״בנק יהב״ ירושלים סיימה את הכנותיה לקראת משחק מס׳ 2 בחצי גמר הפלייאוף נגד הפועל חולון. מאות אדומים הבטיחו את מקומם בהיכל הטוטו חולון.

לרכישת כרטיסים למשחק לחצו כאן

המאמן יותם הלפרין אמר באימון המסכם: ״אנחנו מגיעים באותן אנרגיות שאיתן הגענו לשארית הסדרה נגד גלבוע. עשינו התאמות חשובות לקראת המשחק הערב, בעיקר של דברים קטנים. זה מגרש קשה בחולון, תהיה אווירה חמה ואנחנו דווקא נהנה ממנה. הסיבה שלקחתי את פסק הזמן האחרון זה כדי שהשחקנים כספורטאים יזכרו את הסיטואציה הלא נעימה ויעשו הכל כדי למנוע ממנה לחזור. חלק מהשחקנים שלנו כבר היו במעמדים יותר גדולים וכולם מבינים עד כמה המשחק קריטי ומה המשמעות. אני מאמין בלב שלם שאנחנו נגיע ונעשה את מה שצריך כדי לצאת עם ניצחון״.

היתה לנו עונה ארוכה שבה הבאנו את הלב שלנו למגרש בכל יום, והכל מתנקז להיום. זה יהיה מאמץ קבוצתי ואין ספק שאני מאמין שלקבוצה הזאת מגיע סוף אחר״

רטין אובהסואן

רטין אובהסואן הוסיף: ״יש תחושת דחיפות עצומה. היתה לנו עונה ארוכה שבה הבאנו את הלב שלנו למגרש בכל יום, והכל מתנקז להיום. אנחנו מבינים שזה משחק של להיות או לחדול ולא רוצים ללכת הביתה. בוודאי שאנחנו צריכים לעשות הרבה דברים טוב יותר, ובראשם האינטנסיביות. אם נעשה את זה, אנחנו נהיה בסדר. זה יהיה מאמץ קבוצתי ואין ספק שאני מאמין שלקבוצה הזאת מגיע סוף אחר״.

מאות אדומים הבטיחו את מקומם

שתפו את הכתבה