כתבות

איזה כיף היה: סיכום האימון הפתוח

קרוב ל-200 אוהדים הגיעו לאימון הפתוח באולם מלחה

מרתון ירושלים ומזג האוויר המקפיא לא הרתיעו קרוב ל-200 אדומות ואדומים, שהגיעו אתמול לאימון הפתוח הראשון מסוגו העונה, באולם מלחה המיתולוגי.

רוב האוהדים הגיעו בהרכבים משפחתיים: האבות והאמהות סיפרו על צמרמורת מהביקור הראשון במלחה מאז שהקבוצה עברה לשחק בפיס ארנה, ואילו הילדים דמיינו כיצד הפועל של פעם שיחקה באולם הזה כשהוא מלא עד אפס מקום. בין האוהדים נכח גם שר התרבות והספורט חילי טרופר, שהגיע לאימון עם ילדיו ועם לנה ומארק – אם ובנה, פליטים מאוקראינה, שאותם מארח השר טרופר בביתו. האוהדים צפו לראשונה בחלק הטקטי של האימון, שכלל תרגול של 5 על 5, ולאחר מכן השתתפו בשיחה מיוחדת עם המאמן יותם הלפרין ועם שחקן הקבוצה איתי שגב.

מאשקה ליטבק (משמאל). ריגשה את כולנו | צילום: דוד מיכאלי

הרגע המרגש ביותר נרשם כאשר יותם הזמין לכינוס הקבוצתי את מאשקה ליטבק, אחת האוהדות הוותיקות והמסורות ביותר של הפועל, שאמרה לשחקנים: "אני בת 74. אני מלווה את הפועל כבר חמישים שנה. כל מה שאני רוצה, והמשפחה שכאן מאחורי רוצה, זה שאתם, השחקנים שלנו, תילחמו בכל שנייה על המגרש ושתעשו אותנו גאים. תילחמו בשבילי, תילחמו בשביל הילדים הצעירים שהגיעו לכאן בפעם הראשונה. כי זאת הפועל שלנו, משפחה אחת גדולה".

"אני בת 74. אני מלווה את הפועל כבר חמישים שנה. כל מה שאני רוצה, והמשפחה שכאן מאחורי רוצה, זה שאתם, השחקנים שלנו, תילחמו בכל שנייה על המגרש ושתעשו אותנו גאים. תילחמו בשבילי, תילחמו בשביל הילדים הצעירים שהגיעו לכאן בפעם הראשונה. כי זאת הפועל שלנו, משפחה אחת גדולה"

מאשקה ליטבק

הלפרין אמר לאוהדים: "אנחנו מאוד שמחים שבאתם לכאן היום, כשבחוץ כל כך קר אבל בפנים אתם מחממים לנו את הלב. זכיתם לקבל הצצה קטנה מהעבודה הכל כך קשה שאנחנו משקיעים עבורכם, ואני יודע שזה מיוחד מאוד עבור השחקנים לפגוש אתכם גם בשגרה ולא רק במשחקים. אנחנו בעיצומה של עונה ארוכה וקשה, עם הרגעים החשובים ביותר לפנינו, ואני בטוח שעם העבודה שלנו כאן, והתמיכה שלכם בכל תנאי, אנחנו מסוגלים לעשות העונה משהו מיוחד".

איתי ויותם בשיחה עם האוהדים | צילום: דוד מיכאלי

איתי שגב אמר: "מה שראיתם כאן היום זה חלק קטן משגרה שכוללת עבודה מאוד קשה של כל הצוות כאן. כל אימון מתחיל בהגעה מוקדמת של השחקנים, טיפולים, אימון כושר, לעיתים מפגש וידאו, ורק אחר כך מתחיל קצת מהאקשן שראיתם כאן. אני רוצה להודות לכם על כל התמיכה, אתם יודעים שעברנו עד כה עונה לא קלה, אבל אתם תמיד הייתם שם. אתם קהל מאוד מיוחד שתמיד יתמוך בנו, וזה נותן לנו דחיפה מאוד משמעותית לדעת שאתם כאן בשבילנו, בטוב וגם ברע. תודה רבה לכל אחת ואחד שהגיעו לכאן היום".

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print