כתבות

אחרי 21 יום: הפועל חוזרת הביתה

הבית העליון בפתח: הגליל מגיעה לארנה

21 יום מאז המשחק האחרון בפיס ארנה, הפועל ״בנק יהב״ ירושלים חוזרת הביתה למשחק הראשון של הבית העליון, נגד הפועל גליל עליון. הפועל חזרה לפסגת הטבלה ערב מחזור הבכורה של הסיבוב השלישי, בעקבות הפסדה של מכבי ת״א בחולון, וניצחון על גליל יסייע לבסס את האחיזה במקום הראשון.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

"אנחנו מתחילים עכשיו סיבוב שיפגיש אותנו נגד הקבוצות הטובות ביותר בליגה״, אמר המאמן יותם הלפרין, ״אבל אנחנו מסתכלים כרגע רק על גליל ולא על כל הבית העליון כמקשה אחת. אנחנו משחקים נגד קבוצה שצברה ביטחון מהמשחק שהבטיח לה את המקום בטופ 6, וכבר למדנו על בשרנו שאין יותר משחקים קלים בליגה הזאת. גליל קבוצת ריבאונד מצוינת וזה תמיד מפתח חשוב נגד כל קבוצה". 

על החזרה לארנה אחרי 21 יום ללא משחק בית אמר המאמן: "זו באמת תקופה ארוכה. אנחנו בישורת האחרונה ולשחק בארנה לעיני כמות יפה של קהל תמיד עושה לי נחת ברמה האישית, כשאני יוצא מהמנהרה ומרגיש את התמיכה הזאת ואני יודע שגם השחקנים מרגישים אותה".

נועם דוברת סיכם: "כיף לחזור הביתה. התגעגענו מאוד לבוא למשחק בית עם הקהל שלנו, עם האווירה, והמשימה היא להביא ניצחון. גליל קבוצה מצוינת ודי ג'יי קנדי הוסיף להם המון והפך אותם לקבוצה טובה יותר. אנחנו צריכים לבוא מוכנים כמו שבאנו במשחק הקודם נגדם אצלנו בארנה".

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print