קהילה- מחלקת הנוער

קהילה- מחלקת הנוער

בהתאם לערכי המועדון, מתחזקת מחלקת הנוער של הפועל ירושלים פעילות קהילתית רחבה. במסגרת פעילות זו, משתתפות מספר רב של קבוצות המחלקה, בגילאים השונים. בין הפעילויות הבולטות של המחלקה הן הפעילויות הבאות:

  • שלווה - שלוה הינו ארגון שמטרתו לתמוך בשילובם של ילדים בעלי צרכים מיוחדים ולעזור למשפחותיהם בגידולם. במסגרת שיתוף הפעולה עם שלוה מתקיימים אימונים שבועיים, בהם פעילים כ-20 ילדים.
  • אור שלום – רעות - אור שלום הינו מוסד לילדים בסיכון. שיתוף הפעולה בין אור שלום לבין המחלקה הוא ותיק בשנים, ובמסגרת הפעילות של המחלקה מתאמנים 24 ילדים ונערים בשלוש קבוצות שונות. השחקנים מאור שלום אף מגיעים למשחקי הבוגרים ומספר שחקנים מאור שלום גם משולבים בקבוצות המחלקה השונות.
  • peace player – במסגרת שותפות עם פרוייקט Peace Player העולמי, להפועל ירושלים קבוצה בה משחקים יהודים וערבים ביחד. הקבוצה מתאמנת ביחד מספר פעמים בשבוע ומשחקת באחת הליגות התחרותיות. בנוסף, במהלך השנה עוברים שחקני הקבוצה פעילויות בנושא מנהיגות.
  • הפועל 'בנק יהב' בקריית מנחם – בשיתוף פעולה עם 'בנק יהב' מפעילה מחלקת הנוער קבוצה של נוער יוצאי העדה האתיופית. בוגרי הפרוייקט משולבים בקבוצות המחלקה השונות, על פי רמתם.
  • שחקן חונך – שחקן חונך הינו פרוייקט פנים מחלקתי של חניכה. במסגרתו,  משתפות פעולה קבוצות בוגרות וצעירות של מחלקת הנוער. פעילות הפרוייקט מתמקדת בחניכה של השחקנים הבוגרים את הצעירים, ובשיתוף פעולה בינהם.
  • פעילות משותפת עם קבוצות נוער בסכנת נשירה-  פעילות משותפת עם קבוצת סיירת של ארגון 'ידידים', קבוצה של נערים בסכנת נשירה מבית הספר. הפעילות כוללת מספר מפגשים במהלך השנה בין קבוצות במחלקה לבין קבוצות סיירת.
  • מרכזי למידה – בנוסף להישגים ספורטיביים, מחלקת הנוער של הפועל ירושלים שמה דגש רב גם על הישגים הלימודים. לשם כך, נפתחו השנה שלושה מרכזי למידה, בצמוד לאולמות האימונים של השחקנים. במסגרת מרכזי הלמידה, יכולים שחקנים המעוניינים בכך, לקבל סיוע לימודי לפני או אחרי אימוני הקבוצות. מרכזי הלמידה מאפשרים בכך לשחקנים להתמודד עם העומס המוטל על לוח הזמנים שלהם, מתוקף השתתפותם בפעילות הקבוצות התחרותיות של מחלקת הנוער. לפרטים נוספים על מרכזי הלמידה, ליחצו כאן.

 

Crazy BYW LVL Boost

Back to Top