מידע על חידוש מנויים

מידע על חידוש מנויים - הפועל "בנק יהב" ירושלים עונת 2017/18

מאת: מערכת האתר - 11:54 | 27/04/2016 | (צילום: דור קדמי)

מנוים יקרים,
 
החל מיום ראשון 14 למאי, מנוי הקבוצה הקיימים יוכלו לחדש את כרטיס המנוי שלהם לעונה הבאה (2017/18), ולהמשיך את החוויה האדומה בתוספת של פחות מ-7 שקלים למשחק*. עבור המנוי המחודש למשחקי הבית של הפועל "בנק יהב" ירושלים ישלמו המנויים מחיר מוזל ביחס למחיר מנוי חדש כלומר - "מחיר מחדש". בנוסף, מנוים מחדשים יוכלו לשמור על מיקום המנוי הקיים בארנה. 
 
שימו לב, מבצע זה מוגבל בזמן! ב-23.6.2017 תסתיים ההטבה המעניקה הנחה למנויים מחדשים. מקומכם ישמר עד לתאריך 6.7.2017. החל מ-10.7.2017 ייפתחו כלל המקומות בארנה לקהל הרחב כולל המקומות השמורים למנויים שלא חידשו את המנוי.
 
  • את חידוש המנוים תוכלו לבצע באינטרנט באזור האישי של אתר הכרטיסים או בחיוג 9675*.
  • חשוב לציין שמנוים זכאים אשר יבחרו לחדש את המנויים שלהם ישתמשו בכרטיס החכם שברשותם**
  • מנוי לעונת המשחקים 2017/18 כולל את כל משחקי הבית של הקבוצה המנוהלים על ידיה. למען הסר ספק המנוי אינו כולל את המשחקים הבאים, ככל שיהיו רלוונטיים: משחקי גביע המדינה – כל השלבים; משחקי חצי גמר וגמר הליגה הישראלית בכל שיטת משחק (בין אם סדרות , פיינל פור או כל שיטה חלופית); ומשחקי חצי גמר וגמר במסגרת המפעל האירופי שבו תשחק הקבוצה.
  • לתקנון חידוש המנויים המלא, לחצו כאן
* למעט מנוי פרימיום
** אובדן מנוי חכם בכל שלב שהוא, יחוייב בעלות של 50 ₪ (במידה ויונפק מנוי חלופי).
 
מחירון מנוי:
 
* קטגוריה E זמינה לחייל/נוער בלבד.
מפת הארנה:
 
הסבר על חידוש מנויים:
 
1. כנסו לאזור האישי באתר הכרטיסים בלינק הבא, והכניסו את פרטי החשבון שלכם. מספר הלקוח רשום על כרטיס המנוי החכם, אך במידה ושכחתם את הסיסמא שלכם, אתם מוזמנים להתקשר ל-9675* לתמיכה טכנית.
2. לחצו על "מינויים" בצד ימין של המסך:
3. בפניכם מופיעה רשימת המנויים ברשותכם, אנא סמנו את המנוי ולחצו על כפתור "חידוש" המופיע מעל:
4. אם ברצונכם לחדש את המנוי, אנא בחרו את האופציה: "כן, ברצוני לחדש עכשיו". שימו לב: אם ברשותכם מספר מנויים ותרצו לחדש רק מנוי מסוים מתוכם, אנא בחרו "אינני בטוח, שמור את הכסא לבינתיים" במידה וכן תרצו לחדש בעתיד הקרוב. במידה ותרצו לוותר על המנוי ומיקומו אנא בחרו "לא, אין בכוונתי לחדש" - ומיד כסא המנוי ישתחרר מיידית לקהל הרחב.
5. אנא אשרו שאכן אלה המנויים אותם ברצונכם לחדש ולחצו על "השלמת הזמנה":
6. אנא מלאו את הפרטים האישים שלכם ואשרו את תקנון חידוש המנויים:
7. זה זמן התשלום, הכניסו את פרטי כרטיס האשראי. אם ברצונכם לשלם בתשלומים (עד 5 תשלומים), אנא בחרו את האופציה "תשלומים" לפי התמונה הנ"ל.  לאחר הלחיצה על כפתור "אישור הזמנה", אתם אמורים לקבל אישור על חידוש המנוי בכתובת הדואר האלקטורני המופיעה בפרטים האישים שלכם.
8. ברכות! חידשתם את המנוי למשחקי הבית של הפועל "בנק יהב" ירושלים לעונת 2017/18. אנחנו מקווים שתהנו מעוד עונה אדומה ומרגשת. שמרו את כרטיס המנוי גם לעונה הבאה!
אשת טורס - חבילות נופש, טיולים מאורגנים וטיסות
Back to Top