ליגת האלופות 2019/20 יוצאת לדרך

רשימת המשתתפות, השינויים בשיטה ותאריך ההגרלה - כל הפרטים בפנים

מאת: מערכת האתר - 11:39 | 23/06/2019 | (צילום: Basketball Champions League)

ליגת האלופות בכדורסל פירסמה ביום שישי את רשימת הקבוצות המשתתפות לעונת המשחקים 2019/20, עונתו הרביעית של המפעל. גם השנה, בדומה לשלוש העונות הקודמות, ישתתפו בשלב הבתים 32 קבוצות שיחולקו ל-4 בתים בני 8 קבוצות כל אחד. מכל בית יעפילו 4 קבוצות ובסה"כ 16 קבוצות יתחרו בשמינית הגמר, ולאחר מכן ברבע הגמר, על הזכות להיות בין ארבע הגדולות ולהתמודד בפיינל פור שייערך בביתה של אחת המשתתפות.

בשונה משנים עברו, שלבי הפלייאוף (שמינית ורבע הגמר) לא יתקיימו בשיטת בית-חוץ על בסיס הפרשי סלים אלא יעברו לסדרות בשיטת הטוב מ-3, כך שכמות משחקי הבית המקסימלית האפשרית לקבוצה המשתתפת במפעל מטפסת מ-9 ל-11. הגרלת שלב הבתים תתקיים ביום חמישי, 4 ביולי 2019, בשעה 12:00 (שידור ישיר בעמוד הפייסבוק של הפועל "בנק יהב" ירושלים).

מבין 32 הקבוצות שישתתפו בשלב הבתים פורסמו 24 קבוצות, כאשר 8 נוספות יעפילו דרך שני סיבובי המוקדמות (בהם משתתפות 24 קבוצות נוספות). בין הקבוצות שהבטיחו את מקומן בשלב הבתים ניתן למצוא את אלופות השנתיים הראשונות של המפעל, אא"ק אתונה (יוון) וטנריף (ספרד). גם סגנית אלופת איטליה, דינמו ססארי, תיקח חלק במפעל. סראגוסה הספרדית, שהעפילה עד חצי הגמר בספרד לאחר שגברה על בסקוניה בסדרת פלייאוף, תחל גם היא את הופעותיה בשלב הבתים. שמות בולטים נוספים שניתן למצוא ברשימת הקבוצות - באמברג (גרמניה), פאוק (יוון), בשיקטאש (טורקיה), שטרסבורג ופו אורטז (צרפת).

מחזור הפתיחה של המפעל צפוי להתקיים ב-8-9 לאוקטובר 2019, לוח המשחקים המלא לשלב הבתים ייקבע לאחר הגרלת שלב הבתים כאשר שתי קבוצות בבית המוקדם צפויות להגיע משלב המוקדמות.

רשימת הקבוצות שהבטיחו מקום בשלב הבתים: אוסטנד (בלגיה), נימבורק (צ'כיה), מנרסה (ספרד), טנריף (ספרד), סראגוסה (ספרד), פו אורטז (צרפת), שטרסבורג (צרפת), דיז'ון (צרפת), באמברג (גרמניה), רסטה וכטה (גרמניה), אא"ק אתונה (יוון), פאוק סלוניקי (יוון), פרישטרי (יוון), הפועל "בנק יהב" ירושלים (ישראל), הפועל חולון (ישראל), דינמו ססארי (איטליה), ברינדיסי (איטליה), ריגה (לטביה), נפטונאס (ליטא), וולוצלאבק (פולין), באנביט (טורקיה), בשיקטאש (טורקיה), גזיאנטפ (טורקיה), טורק טלקום (טורקיה).

מכירת המנויים נמשכת - נותרו ימים ספורים בלבד להנות ממחיר מחדש!
היכנסו עכשיו >> bit.ly/HST1920 או חייגו 9675* והבטיחו את מקומכם איתנו בעונה הבאה. יאללה הפועל!

Roshe Run Kaishi

Back to Top