סוף הדרך: הפועל הודחה מליגת האלופות אחרי 81:64 בטנריף

האדומים נראו רע מול הספרדים, שהצליחו למחוק את פער 2 הנקודות מהמשחק הראשון ולעלות לפיינל פור. פלדין היה נקודת האור היחידה עם 20 נקודות

מאת: מערכת האתר - 19:33 | 07/04/2019 | (צילום: הפועל ירושלים)

הפועל "בנק יהב" ירושלים סיימה את דרכה בליגת האלופות ולא הצליחה להעפיל לפיינל פור אחרי שנכנעה 81:64 מול טנריף במשחק השני של רבע הגמר. אחרי פתיחה טובה, האדומים פשוט נעלמו מהמשחק ואיפשרו ליריבה הספרדית לברוח ליתרון גדול (שמחק את יתרון 2 הנקודות מהמשחק הראשון). בדקות הסיום היה ניסיון אחרון לקאמבק, אך זה היה מעט מדי ורחוק מדי. ג'יימס פלדין היה נקודת האור היחידה עם 20 נקודות.

הפתיחה הייתה טובה בצד האדום, ואחרי סל של פלדין לוח התוצאות הראה 9:10 להפועל. היתרון החזיק מעט זמן, כשהספרדים יצאו לריצת 15:0 משוגעת עד לסוף הרבע, אותו סיימו ביתרון 10:24. הפועל הצליחה לחזור לעניינים ברבע השני, עם סלים של בראון וסטודמאייר, והיתרון כבר צומק ל-6 בלבד. דווקא אז המומנטום נעצר וטנריף יצאה לעוד ריצה שהורידה אותה ביתרון גדול במחצית - 26:40.

ברבע השלישי הפער כבר גדל למעל 20 נקודות ועודד קטש ניסה את כל הכלים שלו מהספסל, אך גם הרבה הזה הסתיים ביתרון ספרדי - 43:62. ברבע האחרון, האדומים ניסו להדהים עם קאמבק והורידו את ההפרש לשמונה נקודות בלבד. לאחר מכן, בשלוש התקפות רצופות הפועל לא הצליחה לקלוע, וכך איבדה את כל המומנטום. הספרדים צלפו מחוץ לקשת וסגרו את הסיפור עם 64:81 שהדיח את האדומים מהמפעל האירופי.

קלעו להפועל: ג'יימס פלדין 20, דשון באטלר 11, ג'ייקובן בראון וטיישון תומאס 8 כ"א, אמארה סטודמאייר 6, ג'וש אוונס 5, תמיר בלאט 4 וליאור אליהו 2. יוגב אוחיון שיחק ולא קלע.

nike free run 5.0 fashion

Back to Top