מדריך לרכישת כרטיסים לגמר גביע המדינה

כל הפרטים והסבר לגבי אופן הרכישה בפנים

מאת: מערכת האתר - 18:33 | 06/01/2019 | (צילום: הפועל ירושלים)

גמר גביע המדינה יפגיש ביום חמישי הקרוב (14.2, 21:00) בהיכל הפיס ארנה בירושלים את הפועל "בנק יהב" ירושלים ומכבי ראשון לציון.

מכירת הכרטיסים לגמר תיפתח היום (שלישי) בשעה 15:00. המכירה לאוהדי הפועל "בנק יהב" ירושלים תתבצע באתר הכרטיסים של הקבוצה בלבד באמצעות שם משתמש וסיסמא של בעל המנוי. במידה ואין ברשותכם את שם המשתמש והסיסמא יש לשלוח מייל עם שם המנוי ומס' הלקוח לכתובת המייל tickets@hapoel.co.il. אנו נאפס לכם את הסיסמא והיא תישלח אליכם במייל חוזר. את מספר הלקוח תוכלו למצוא על גבי המנוי. כל מנוי יוכל לרכוש כרטיסים כמספר המנויים שברשותו.

חשוב לציין כי כמות הכרטיסים מוגבלת מכיוון שהאירוע שייך לאיגוד הכדורסל והכרטיסים מתחלקים בין הפועל לשלוש הקבוצות הנוספות שעלו לחצי הגמר. לפיכך, לא נוכל להבטיח שלכל מנוי יהיה כרטיס. מחירי הכרטיסים והקצאות היציעים התבצעו על ידי איגוד הכדורסל.

מומלץ לבצע את הרכישה דרך דפדפן אקספלורר על מנת להימנע מתקלות בשלב התשלום.

הסבר לרכישת כרטיסים:

1. היכנסו לאתר הכרטיסים שלנו בכתובת - http://bit.ly/hapoeltickets

2. בחרו ב"כניסה" בשורה העליונה של המסך והכניסו את מספר הלקוח המופיע על המנוי שלכם ואת הסיסמא האישית*

3. כעת תוכלו להיכנס לאירוע חצי גמר הגביע ולבחור את המקומות הרצויים על המפה. שימו לב - ללא הכנסת מספר הלקוח וסיסמא לא תוכלו לבצע את רכישת הכרטיסים 

 

על מנת לרכוש כמות כרטיסים שווה לכמות המנויים שברשותכם אנא עקבו אחר ההוראות הבאות:

- אחרי שבחרתם את המושבים הרצויים, עוברים להשלמת הזמנה.

- בשלב זה רואים על המסך את הכסאות שנבחרו. מנוי שיש בתיק הלקוח שלו עוד מנוי (או מספר מנויים) המשוייכים אליו, לא יוכל להמשיך באופן רגיל מכאן. בשלב הזה יופיע כפתור משמאל – "שיוך בעלים".

- לאחר הלחיצה עליו יופיעו מימין מס' שדות כמס' המנויים, עם שם ראש הקבוצה בכל השדות. על המנוי לשנות את השדות כך שבכל אחד יופיע שם אחר מהמנויים. לאחר מכן – אפשר להמשיך ברכישה כרגיל. חשוב לציין כי לאורך כל תהליך הרכישה הכסאות שנבחרו בהתחלה נשמרים.

במידה ושכחתם את הסיסמא האישית, שלחו מייל עם הפרטים האישים שלכם (שם, מספר לקוח, כתובת וטלפון) ל- tickets@hapoel.co.il והסיסמא תאופס במייל חוזר.

לפרטים נוספים ותמיכה טכנית חייגו 9675* (בין השעות 10:00-17:00) או כתבו מייל ל- tickets@hapoel.co.il

להתראות בארנה,

יאללה הפועל!

Back to Top