מאור: הפועל ירושלים זו קבוצה שמתמודדת על תארים

מאור והלפרין ייצגו את הפועל ״בנק יהב״ ירושלים במסיבת העיתונאים לחצי גמר הגביע

מאת: מערכת האתר - 13:08 | 11/02/2018 | (צילום: מערכת האתר)

הבוקר (ראשון) נערך בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב מסיבת העיתונאים לקראת משחקי חצי גמר גביע המדינה. הפועל ״בנק יהב״ ירושלים תפגוש מחר (21:15) את הפועל חולון בשחזור חצי הגמר של העונה שעברה, ומאמן הקבוצה, מודי מאורהתייחס למפגש מול חולון כשאמר: “המשחק לא יהיה מוכרע על עצירתו של גלן רייס ג’וניור, יש לנו יכולות לעצור קבוצות, בין אם זה ברמה הטקטית או כל רמה אחרת. אנחנו שמחים על ההזדמנות להשתפר, מקבלים הרבה פצועים. הפועל ירושלים זו קבוצה שמתמודדת על תארים, אם לא הייתי חושב שאפשר לעשות את זה, לא הייתי כאן. יש כאן שחקנים עם ניסיון שיעזרו לו”.

מאור נשאל גם על כשירותו של טרנס קינסי וענה: “הוא סובל ממגוון פציעות והרבה חוסר מזל, הוא לא התאמן באופן עקבי תקופה ארוכה. נצטרך להגיב בהתאם למשחק ונראה איך  מתקדמים משם. נצטרך להחליט תוך כדי המשחק האם הוא ישחק מחר”.

קפטן הפועל ירושלים, יותם הלפרין אמר במסיבת העיתונאים: “כיף להיות כאן שוב, כולם דיברו כאן על משחק אחד, ברור לנו מול מי אנחנו עומדים מחר, אני שונא לשחק נגד דן שמיר ונגד חולון של השנה, שיש לה פוטנציאל גדול מאוד. לא יודע אם זה לטובתנו שלא שיחקנו שמונה ימים. הקבוצה שתשתחרר ראשונה ותהיה יותר אגרסיבית היא זו שתנצח. האירוע חשוב לכדורסל הישראלי ולמועדון. מצאנו את הדרך, לאחרונה אנחנו מצליחים למקסם את היכולת שאנו יכולים להביא עם השחקנים שנמצאים. להביא תואר כבר בפברואר זה דבר שכל קבוצה רוצה”.

בצד השני של המשחק, מאמן הפועל חולון - דן שמיר אמר: ״יצא חצי גמר מעניין, לפעמים יש סינדרלה וזה מיוחד שארבע הקבוצות המובילות הגיעו למעמד היוקרתי. כבר שיחקנו נגד ירושלים, קבוצות מאוד דמות, אך הם טובים יותר בהגנה והם בהתקפה. בטוח שיהיה משחק חזק ומעניין. לא יושב לנו בראש ההפסד משנה שעברה, קרו הרבה מאוד דברים מאז. יש במעמדים האלה משהו יותר מרגש, אנחנו עוברים שנתיים טובות מאוד בקבוצה. לנצח עוד שני משחקים יכול לעשות את זה הרבה יותר טוב, מקווים לעשות עוד צעד קטן ולהגיע לגמר”.

Back to Top