הפועל מארחת את יוסף מרדכי קדוש

במסגרת הפעילות הקהילתית של הפועל 'בנק יהב' ירושלים שמחנו לארח במשחק הליגה האחרון את יוסף מרדכי קדוש

מאת: מערכת האתר - 14:46 | 21/01/2018 | (צילום: אורן בן חקון)

במסגרת הפעילות הקהילתית של הפועל 'בנק יהב' ירושלים לזכרו של עזרא בליליוס ז"ל, שמחנו לארח במשחק הליגה האחרון את יוסף מרדכי קדוש בן ה- 11 מביתר עלית. יוסף שמח מאוד להיות איתנו במשחק, ובכלליות, מקפיד להיות שמח תמיד. הוא אוהד מאוד ספורט אקסטרים וספציפית ספורט מים. יוסף נלחם בגבורה במחלת הסרטן, זו הפעם השלישית בשמונה השנים האחרונות. נאחל ליוסף בריאות שלמה!

יוסף הוזמן למרכז המגרש בכדי לקבל את המתנות הבאות: נעלי ספורט מתנת סקצ׳רס, תכשיט בעיצוב אישי עם סמל הקבוצה מתנת צחי אידליץ מחברת קאטינג ארט, ארוחת בוקר משפחתית מתנת ארומה אספרסו בר, שובר 100 ₪ לחנן מכשירי כתיבה, ארוחה משפחתית במפגש השיח בתלפיות מתנת משפחת נאור, זוג משקפי שמש מתנת דר' לוינגר, ארוחה משפחתית במסעדת השף "מוזה בהר" בשורש מתנת משפחת ארמוזה ושלל מוצרי הקבוצה.

העניקו ליוסף את המתנות : בניו של יהודה אסלן ז"ל: גל אורי וטימור, אחיו: עופר ועליזה וחברו הטוב רוני פירו. יהודה אסלן, הלך לעולמו לפני כשלושה חודשים. יהודה היה אוהד מושבע של הפועל ירושלים ונהג להגיע לכל משחקי הקבוצה. יהודה היה אבי המסעדנות הירושלמית ונהג לארח בחום את הקבוצה במסעדת לינק, אשר תמיד ידעו כי אצל יהודה יזכו לחיזוקים ומילים טובות. יהי זיכרו ברוך.

Back to Top