פרטים לגבי מכירת הכרטיסים לחצי גמר הגביע

פרטים לגבי מכירת הכרטיסים לחצי גמר הגביע בין הפועל ״בנק יהב״ ירושלים והפועל חולון

מאת: מערכת האתר - 14:06 | 15/01/2018 | (צילום: אורן בן חקון)

מכירת הכרטיסים לחצי גמר גביע המדינה תיפתח ביום שלישי (16.1) בשעה 12:00. משחקי חצי גמר הגביע יתקיימו ביום שני (12.2) בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב, כשהפועל תפגוש את הפועל חולון במשחק השני שיחל בשעה 21:15. לפני כן, ייפגשו מכבי תל אביב ומכבי אשדוד. מכירת הכרטיסים לצמד המשחקים תהיה למנויים בלבד על בסיס כל הקודם זוכה.

המכירה תתבצע באתר הכרטיסים של הקבוצה בלבד באמצעות שם משתמש וסיסמא של בעל המנוי. במידה ואין ברשותכם את שם המשתמש והסיסמא יש לשלוח מייל עם שם המנוי ומס' הלקוח למייל ל- tickets@hapoel.co.il ואנו נאפס לכם את הסיסמא והיא תשלח אליכם במייל חוזר. את מספר הלקוח תוכלו למצוא על גבי המנוי. כל מנוי יוכל לרכוש כרטיסים כמספר המנויים שברשותו.

חשוב לציין שכמות הכרטיסים מוגבלת מכיוון שהאירוע הינו של איגוד הכדורסל ואת הכרטיסים הפועל חולקת עם שלוש הקבוצות הנוספות שהגיעו למעמד חצי הגמר. לפיכך לא נוכל להבטיח שלכל מנוי יהיה כרטיס. מחירי הכרטיסים והקצאות היציעים התבצעו על ידי איגוד הכדורסל.

מחירי הכרטיסים:

אולם 3 - 150 ש״ח / יציע 3 - 80 ש״ח

אולם 4 - 120 ש״ח / יציע 4 - 60 ש״ח

אולם 5 - 70 ש״ח / יציע 5 - 40 ש״ח

הסבר רכישת כרטיסים:

1. היכנסו לאתר הכרטיסים שלנו בכתובת - http://bit.ly/hapoeltickets

2. בחרו ב"היכנס" בשורה העליונה של המסך והכניסו את מספר הלקוח המופיע על המנוי שלכם ואת הסיסמא האישית*

3. כעת תוכלו להיכנס לאירוע חצי גמר הגביע ולבחור את המקומות הרצויים על המפה 

ללא הכנסת מספר הלקוח וסיסמא לא תוכלו לבצע את רכישת הכרטיסים 

בכדי לרכוש את כמות הכרטיסים ככמות המנויים שברשותכם אנא עקבו אחרי ההוראות הבאות:

אחרי שבחרתם את המושבים הרצויים, עוברים להשלמת הזמנה, בשלב זה רואים על המסך את הכסאות שנבחרו. מנוי שיש בתיק הלקוח שלו עוד מנוי (או מספר מנויים) המשוייכים אליו, לא יוכל להמשיך באופן רגיל מכאן. בשלב הזה יופיע כפתור משמאל – "שיוך בעלים", אחרי הלחיצה עליו יופיעו מימין מס' שדות כמס' המנויים, עם שם ראש הקבוצה בכל השדות. על המנוי לשנות את השדות כך שבכל אחד יופיע שם אחר מהמנויים המשוייכים. לאחר מכן – אפשר להמשיך ברכישה כרגיל. חשוב לציין כי לאורך כל תהליך הרכישה הכסאות שנבחרו בהתחלה נשמרים.

* במידה ושכחתם את הסיסמא האישית, שלחו מייל עם הפרטים האישים שלכם (שם, מספר לקוח, כתובת וטלפון) ל- tickets@hapoel.co.il והסיסמא תאופס במייל חוזר.

 

 

Back to Top