שלוש נקודות לקראת נהריה הערב

הערב הפועל ״בנק יהב״ ירושלים תארח את עירוני נהריה במסגרת המחזור ה-12 בליגת ווינר סל

מאת: מערכת האתר - 11:44 | 10/01/2018 | (צילום: אורן בן חקון)

הערב הפועל ״בנק יהב״ ירושלים תפתח סיבוב חדש של משחקי ליגה כשתארח את עירוני נהריה בפיס ארנה. אנחנו רוצים להמשיך במסלול הניצחונות וצריכים אתכם איתנו ביציעים! לכרטיסים לחצו כאן. בפניכם שלוש נקודות לקראת משחק הליגה הערב:
אנחנו רק בחודש ינואר אבל המפגש הערב יהיה הרביעי בין הקבוצות העונה. שתי הקבוצות פתחו את גביע ווינר עם מפגש ביניהם אותו ניצחה נהריה 84-87 בזכות 26 נקודות של קורי וובסטר. המפגש השני העונה התקיים כשבוע לאחר מכן במחזור ה-1 של ליגת ווינר סל בעין שרה והפועל יצאה המנצחת (76-68) בזכות תצוגה קבוצתית של 19 אסיסטים. המפגש האחרון היה במסגרת גביע המדינה בסוף חודש דצמבר, אז זה היה יותם הלפרין שהוביל את האדומים לניצחון עם תצוגה גדולה של 20 נקודות. 
 
צפו בתקציר הניצחון בגביע המדינה:
 
האורחים מהצפון מגיעים הערב לארנה לאחר שרשמו שלושה הפסדי ליגה רצופים למרות שהם מציגים יכולת התקפית גבוהה. נהריה רשמו 90 נקודות מול קבוצות הצמרת: מכבי תל אביב והפועל חולון, והם ממוקמים במקום הרביעי בליגה בקטגוריית נקודות למשחק עם 84.1 נקודות למשחק. בנוסף, הקבוצה של אריק אלפסי מובילה את הליגה באחוזים לשלוש (39.2%) וכאן שחקני הפועל יצטרכו לשמור היטב על קורי וובסטר, אלכס יאנג ויהונתן שולדבראנד שמובילים את הסגולים בקטגוריה זו.
 
 
״נהריה קבוצה מסוכנת מאוד בצד ההתקפי״ אמר מודי מאור באימון המסכם של הפועל לקראת המפגש הערב, ״היא מאופיינת בחמישה שחקנים שקולעים היטב משלוש. כמובן שוובסטר ויאנג הם הנשקים העיקרים שלהם בצד ההתקפי״. מאור התייחס גם לתקופה הטובה של הפועל במשחקים האחרונים כשאמר: ״אנחנו מוצאים את עצמנו בצד ההתקפי בצורה טובה יותר. יש לנו שטף התקפי שמתחיל להיווצר״. 
 
אתגר בלאק: מי יהיה הקלע המוביל של הפועל נגד עירוני נהריה? אחד המנחשים נכונה יזכה בשובר לארוחה בבלאק סניף שרובר! ◀️ יודעים את התשובה? לחצו כאן: http://bit.ly/HapoelBlack1
Back to Top