מתכוננים לקלאסיקו

הערב הפועל ״בנק יהב״ ירושלים תארח את מכבי תל אביב בפיס ארנה

מאת: מערכת האתר - 11:36 | 03/12/2017 | (צילום: מערכת האתר)

הערב תארח אלופת המדינה, הפועל ״בנק יהב״ ירושלים את מכבי תל אביב במסגרת המחזור ה-8 בליגת ווינר סל. כרטיסים אחרונים למשחק הגדול עדיין זמינים! לרכישה לחצו כאן

צפו בהכנות האחרונות של האדומים למשחק ולראיונות של מודי מאור יותם הלפרין ערב המשחק:

מאמן הפועל, מודי מאור התייחס לגודל המשחק כשאמר: ״הפועל ירושלים אוהבת משחקים גדולים, אני בטוח שהאווירה תהיה בהתאם. יש תכונה בעיר, השחקנים מודעים לגודל המעמד. עבורי באופן אישי, המשחק לא יותר מרגש מאשר משחק אחר בארנה. בגדול אנחנו יודעים שהמשחק ביום רביעי הוא מכריע בשבילנו, אנחנו מסתכלים על התמונה הגדולה וגם על המשחק הקרוב. אנחנו רוצים לשחק את הכדורסל שלנו, מה שהתחלנו לעשות בשלושת המשחקים האחרונים וגם התאמנו עליו בפגרה, משחק מאוד קבוצתי בהתקפה, רוצים שהכדור יזוז, קצב גבוה, להביא את האינטנסיביות שאפיינה אותנו בצד ההגנתי במשחקים האלה ולבנות על זה״.

גם יותם הלפרין מתרגש לקראת המשחק אך מזכיר שמדובר במשחק ליגה: ״אני כבר שנה חמישית משחק מול מכבי ת”א בארנה ואני יודע מה האוהדים יביאו כמו בכל משחק, ועם כל הרצון לנצח את מכבי חשוב שנשחק כדורסל טוב וניתן הופעה טובה. אם מישהו יבוא לא מוכן אז האווירה תעשה את שלה, אבל המשחק הזה לא יותר חשוב ממשחקים אחרים בליגה, הוא לא יקבע שום תואר אבל כן יעזור לנו לבנות מומנטום, גם לקראת המשחק החשוב ברביעי״.

אוסטין דיי דיבר גם כן עם התקשורת ואמר: ״אני יודע למה לצפות. זאת יריבת יורוליג אבל אנחנו רוצים להמשיך במומנטום. כל ניצחון יעזור כדי לבנות ביטחון. נצטרך לשמור אותם באחוזי קליעה נמוכים״.

מוכנים לאתגר בלאק? נחשו מי מבין שחקני הפועל יהיה המוסר המצטיין הערב ואולי תזכו בשובר על סך 100 בסניף שרובר. איך משתתפים? לחצו כאן או שלחו את המילה ״אתגר בלאק״ כהודעה פרטית לעמוד

 

 

 

גג

Back to Top